BÜLTENLER
SEZON :
HAFTA :
LİGLERDE 33.HAFTANIN PROGRAMI
FUTBOL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U 14 1.KÜME 28.05.2022
Cumartesi
14:00
ALTINOVA TUNA GENÇLİK

9-1
ÇELEBİ MEHMET GENÇLİK

(H) MEHMET BULUT
2.AMATÖR 28.05.2022
Cumartesi
16:00
ALTINOVA 1922 SELANİKLİLER SPOR

1-7
MAKSEM SPOR

(H) ALİ ORHAN YAPICI
(Y) GÜRKAN DOĞAN
(Y) MERTCAN TEZCAN
(G) ESRA BOZAN
U 14 ELİT 28.05.2022
Cumartesi
14:00
ATICILAR 1 ELMASBAHÇELERSPOR

1-6
KAFKAS SPOR

(H) SALİH UYAN
U 14 1.KÜME 28.05.2022
Cumartesi
15:30
ATICILAR 1 ŞÜKRANİYE SPOR

2-0
BOSCH SPOR

(H) SALİH UYAN
U 14 ELİT 28.05.2022
Cumartesi
17:00
ATICILAR 1 BUR. İNG. GENÇ YILDIZLAR

-
YAVUZSELİM GENÇLERBİRLİĞİ

(H) BERKAY YAMAKOĞLU
U 14 KLASMAN 28.05.2022
Cumartesi
14:00
BAĞLARBAŞI AHMET PAŞA SPOR

3-1
ORTABAĞLAR SPOR

(H) MEHMET KILIÇ
U 14 KLASMAN 28.05.2022
Cumartesi
15:30
BAĞLARBAŞI BURGAZ SPOR

-
ÇOTANAK SPOR

(H) ÖZGÜR UÇAK
U 14 1.KÜME 28.05.2022
Cumartesi
17:00
BAĞLARBAŞI BURSA GÜVENSPOR

8-2
ÇİMEN SPOR

(H) YAVUZ ÖZYÜREK
U 14 ELİT 28.05.2022
Cumartesi
11:30
DİKKALDIRIM BURSA İDMANOCAĞI SPOR

1-2
HÜDAVENDİGAR KARTALSPOR

(H) EMİRHAN GÖÇENLER
U17 28.05.2022
Cumartesi
13:30
DİKKALDIRIM TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş

-
SAKARYASPOR A.Ş

(H) BERKAY YAMAKOĞLU
(Y) KAAN KIZMAZ
(Y) MEHMET SERBEST
(D) ONUR ARI
(G) GÖKSEL GÖKTÜRK
U 14 ELİT 28.05.2022
Cumartesi
15:30
DİKKALDIRIM BURSA GENÇ SARAY GENÇLİK

2-1
ORHANGAZİ GENÇLER BİRLİĞİ

(H) BARTU ERTAŞ
U 14 1.KÜME 28.05.2022
Cumartesi
17:00
DİKKALDIRIM HOCAKÖYSPOR

0-5
NİLÜFER ALTINŞEHİR SPOR

(H) FURKAN GÜRSES
U 14 KLASMAN 28.05.2022
Cumartesi
14:00
FETHİYE DEMİRCİ SPOR

1-0
KAVAKLI GÜCÜ SPOR

(H) DAVUT GÜNER
U 14 KLASMAN 28.05.2022
Cumartesi
15:30
FETHİYE ÇALI SPOR

1-3
AKARSPOR

(H) MİKAİL ZABİT
U 14 KLASMAN 28.05.2022
Cumartesi
17:00
FETHİYE NİLÜFER FSM SPOR

4-3
ÜÇEVLER GENÇLİK SPOR

(H) MURAT TAN
U 14 KLASMAN 28.05.2022
Cumartesi
14:00
FİDYEKIZIK YILDIRIM ERİKLİ SPOR

3-0
NAMIK KEMAL SPOR

(H) FURKAN HACIOĞLU
U 14 KLASMAN 28.05.2022
Cumartesi
15:30
FİDYEKIZIK FİDYE KIZIKSPOR

-
UM SPORTİF SPOR

(H) AHMET DEMİRBAŞ
U 14 1.KÜME 28.05.2022
Cumartesi
17:00
FİDYEKIZIK E.GAZİ MESKENSPOR

-
ÖZLÜCE GENÇLİK VESPOR

(H) AHMET DEMİRBAŞ
U 14 1.KÜME 28.05.2022
Cumartesi
14:00
HACİVAT YİĞİTLER SPOR

4-2
İNG.ORHANİYE SPOR

(H) SEZER SEZGİN
U 14 1.KÜME 28.05.2022
Cumartesi
15:30
HACİVAT BURSA YILDIZORDUSPOR

3-1
ORHANELİ SPOR

(H) ERAY GÖNENÇ
U 14 1.KÜME 28.05.2022
Cumartesi
17:00
HACİVAT HACIVAT GENÇLER BİRLİĞİ

1-2
ALTINAYAK SPOR

(H) VOLKAN YILDIRAN
U 14 ELİT 28.05.2022
Cumartesi
14:00
HÜRRİYET YENİ KARAMAN SPOR

3-4
BAĞLARBAŞISPOR

(H) GİZEM ARIK
U 14 1.KÜME 28.05.2022
Cumartesi
15:30
HÜRRİYET ALTINOKSPOR

1-1
BALKANSPOR

(H) GİZEM ARIK
U 14 KLASMAN 28.05.2022
Cumartesi
17:00
HÜRRİYET GÜNEŞTEPE SPOR

0-10
MUTLULAR SPOR

(H) CENGİZ KORUCU
U 14 1.KÜME 28.05.2022
Cumartesi
15:00
İNG.KURTULUŞ ILGAR SPOR

4-1
HAMİTLER SPOR

(H) BERKAY GÜMÜŞSOY
U 14 KLASMAN 28.05.2022
Cumartesi
17:00
İNG.KURTULUŞ İNG. KURTULUŞSPOR

2-1
ALANYURT GENÇLİK

(H) BERKAY GÜMÜŞSOY
U 14 KLASMAN 28.05.2022
Cumartesi
15:00
İNG.SANAYİ GENÇLER GÜCÜ SPOR

2-1
BURSA DOĞUGÜCÜ SPOR

(H) MUHAMMED YASİR YAĞCI
U 14 ELİT 28.05.2022
Cumartesi
17:00
İNG.SANAYİ GAZİPAŞA SPOR

3-3
BURSA YILDIRIM SPOR

(H) MUHAMMED YASİR YAĞCI
U 14 KLASMAN 28.05.2022
Cumartesi
15:00
KESTEL TOKİ DEĞİRMENÖNÜ SPOR

6-1
SAMANLI SPOR

(H) HATEM YARAR
U 14 KLASMAN 28.05.2022
Cumartesi
17:00
KESTEL TOKİ KESTEL GENÇ YETENEKLER

2-0
GÜRSU YENİDOĞAN SPOR

(H) HATEM YARAR
U 14 KLASMAN 28.05.2022
Cumartesi
15:30
PANAYIR BURSA UFUK SPOR

0-1
GEMLİKSPOR

(H) ENGİN KOMŞU
U 14 1.KÜME 28.05.2022
Cumartesi
17:00
PANAYIR PANAYIRSPOR

5-1
YAVUZ SELİM SPOR

(H) ENGİN KOMŞU
U 14 KLASMAN 28.05.2022
Cumartesi
14:00
SOĞANLI SIRAMEŞELER SPOR

4-2
İSMETİYE SPOR

(H) CİHAN GÜNEŞ
U 14 KLASMAN 28.05.2022
Cumartesi
15:30
SOĞANLI İNANÇ SPOR

0-10
ÇAMLICA SPOR

(H) BURAK AKTAŞ
U 14 1.KÜME 28.05.2022
Cumartesi
17:00
SOĞANLI ÇİFTEHAVUZLAR SPOR

3-0
VATAN SPOR

(H) BAHADIR ÖZEKİCİ
U 14 1.KÜME 28.05.2022
Cumartesi
15:30
ŞAHİN BAŞOL MİLLET MH. SPOR

7-1
ALTINOVA GENÇLİKSPOR

(H) FAHRETTİN ŞAKİR
U 14 1.KÜME 28.05.2022
Cumartesi
17:00
ŞAHİN BAŞOL YILDIRIM BLD.JİMNASTİK

7-0
İVAZPAŞASPOR

(H) FAHRETTİN ŞAKİR
U 14 KLASMAN 28.05.2022
Cumartesi
15:00
VAKIF ALT SAHA KARAPINAR SPOR

5-1
AĞAKÖYSPOR

(H) YİĞİT ŞAHİN
U 14 1.KÜME 28.05.2022
Cumartesi
17:00
VAKIF ALT SAHA VAKIF SPOR

3-3
BARBAROS SPOR

(H) YİĞİT ŞAHİN
U17 28.05.2022
Cumartesi
12:00
VAKIF ÜST SAHA BURSA YILDIRIM SPOR

3-2
İNEGÖLSPOR

(H) FURKAN NİZAMOĞLU
(Y) BURHAN YAŞAR
(Y) CENGİZHAN BAYRAM
(D) KORAY ÇAKAR
(G) FATİH TAŞ
U19 28.05.2022
Cumartesi
15:00
VAKIFKÖY BURSASPOR

-
BEYPİLİÇ BOLUSPOR

(H) MÜLAZIM ARGIZ
(Y) GÖRKEM ALEMDAR
(Y) SEMİH KURTULUŞ
(D) FURKAN SAVAŞKAN
(G) HALUK MENEKŞEDAĞ
U 14 1.KÜME 28.05.2022
Cumartesi
17:00
YENİŞEHİR YENİŞEHİR BELEDİYESPOR

0-1
MERİNOS 1938 SPOR

(H) NİYAZİ DOĞAN DURMUŞ
U 14 ELİT 29.05.2022
Pazar
15:30
ALTINOVA BURSA 19 MAYIS SPOR

-
NİLÜFER BEŞEVLER SPOR

(H) FURKAN KAYA
U 14 KLASMAN 29.05.2022
Pazar
17:00
ALTINOVA FATİHGÜCÜ KS SPOR

-
KÜPLÜPINAR YEŞİLDAĞSPOR

(H) TAYFUN AKINCI
BAYAN 29.05.2022
Pazar
15:00
ATICILAR 1 DÜZCE KADIN FUTBOL KULÜBÜ

-
ÇANAKKALE DARDENEL SPOR

(H) HATEM YARAR
(Y) CİHAT SEVİ
(Y) GÜLŞAH NUR ŞEN
(G) ÖZGÜR ÇAMLIKAYA
2.AMATÖR 29.05.2022
Pazar
17:00
ATICILAR 1 İVAZPAŞASPOR

-
İNG.OSMANİYE SPOR

(H) TÜRKMEN KAHRAMAN
(Y) NİYAZİ DOĞAN DURMUŞ
(Y) ERHAN CAN GÜLSEREN
(G) SUAT SEZGİN
2.AMATÖR 29.05.2022
Pazar
16:00
ATICILAR 2 AHMET PAŞA SPOR

-
KUMLUKALAN SPOR

(H) GÜRKAN KINAY
(Y) FURKAN SAVAŞKAN
(Y) GÜRKAN DOĞAN
(G) GANİ ÖZMEN
U 14 KLASMAN 29.05.2022
Pazar
15:00
DEMİRTAŞ ALAŞARSPOR

-
ZEYTİNSPOR

(H) HÜSEYİN AY
U 14 1.KÜME 29.05.2022
Pazar
17:00
DEMİRTAŞ TÜTÜN SPOR

-
YILDIRIM AYYILDIZSPOR

(H) ORHAN KAYA
U 14 ELİT 29.05.2022
Pazar
14:00
DİKKALDIRIM H.D.OSMANGAZİSPOR

-
ZAFERSPOR

(H) HAMİT AYDIN
U 14 KLASMAN 29.05.2022
Pazar
15:30
DİKKALDIRIM ÇEKİRGESPOR

-
BURSA NİLÜFER GENÇLİK

(H) SALİH UYAN
2.AMATÖR 29.05.2022
Pazar
17:00
DİKKALDIRIM YÜZÜNCÜ YIL MH. NİLÜFER

-
CERRAH SPOR

(H) FERHAT DURCAN
(Y) RAMAZAN SAATCİ
(Y) MUHAMMED GÖRKEM İÇÖZ
(G) ESİN ALKAN
U 14 ELİT 29.05.2022
Pazar
17:00
EMEK EMEK SPOR

-
YOLSPOR

(H) AHMET CEYHUN YILMAZ
U 14 ELİT 29.05.2022
Pazar
12:30
FETHİYE FETHİYE İDMAN YURDU

-
İNEGÖLSPOR

(H) ABDULKERİM POLAT
2.AMATÖR 29.05.2022
Pazar
14:00
FETHİYE AKPINAR İDMAN YURDU

-
ILGAR SPOR

(H) MEHMET TEKİN
(Y) ENES YILMAZ
(Y) ABDULKERİM POLAT
(G) AHMET BÜTÜN
2.AMATÖR 29.05.2022
Pazar
16:00
FETHİYE NİLÜFER FSM SPOR

-
1326 FUTBOL KULÜBÜ

(H) EVREN KARABULUT
(Y) YUSUF KARAÇ
(Y) ENES YILMAZ
(G) SERKAN KÜÇÜK
2.AMATÖR 29.05.2022
Pazar
16:00
FİDYEKIZIK LİVANE SPOR

-
YAVUZSELİM GENÇLERBİRLİĞİ

(H) CENGİZ KORUCU
(Y) ERAY GÖNENÇ
(Y) KORAY ÇAKAR
(G) ŞİRİN BURHAN
U 14 ELİT 29.05.2022
Pazar
12:00
HÜRRİYET HÜRRİYET SPOR

-
KESTEL BELEDİYE SPOR

(H) ÖZGÜR UÇAK
2.AMATÖR 29.05.2022
Pazar
14:00
HÜRRİYET BURSA BADEMLİ SPOR

-
ESENEVLER SPOR

(H) ERKAN DERELİ
(Y) MİKAİL ZABİT
(Y) CEMİLE AYBİKE KOYUNCU
(G) MUHSİN ŞAHİN
2.AMATÖR 29.05.2022
Pazar
16:00
HÜRRİYET BOSCH SPOR

-
ŞİRİNEVLERSPOR

(H) ALPEREN AKSU
(Y) ERDENAY ÇITIROĞLU
(Y) CENGİZHAN BAYRAM
(G) ENGİN ÖZCİVELEK
U15 29.05.2022
Pazar
12:00
İNEGÖL ALANYURT İNEGÖLSPOR

-
BURSA YILDIRIM SPOR

(H) İBRAHİM GİZLEN
(Y) MUSTAFA DURHAN
(Y) FAHRETTİN ŞAKİR
U 14 KLASMAN 29.05.2022
Pazar
14:00
İZNİK İZNİK SPOR

-
İNG.DOĞANSPOR

(H) ALİ AYDIN
2.AMATÖR 29.05.2022
Pazar
16:00
İZNİK BEYAZIT GENÇLİK VE SPOR

-
ÇİÇEKLİSPOR

(H) ÇETİN ÖĞÜT
(Y) İSMAİL ASLAN
(Y) ALİ AYDIN
(G) SEDAT YASİN GÜNEŞ
2.AMATÖR 29.05.2022
Pazar
16:00
KARACABEY KARACABEY ESNAF SPOR

-
SARUHANLARSPOR

(H) EMRAH CEVRİN
(Y) OLGUN BÖBREK
(Y) BERAT ULBEYİ
(G) ŞERAFETTİN KIRÇO
U 14 KLASMAN 29.05.2022
Pazar
14:00
M.VAHAP ÇEKİ M.KEMAL PAŞASPOR BELEDİYE

-
PFC KORAY SPOR

(H) YAVUZ ÖZYÜREK
2.AMATÖR 29.05.2022
Pazar
16:00
M.VAHAP ÇEKİ ÇİMEN SPOR

-
TEPECİK GENÇLİKSPOR

(H) MURAT TAN
(Y) YAVUZ ÖZYÜREK
(Y) SEZER SEZGİN
(G) ALİ ERYILMAZ
2.AMATÖR 29.05.2022
Pazar
16:00
MUDANYA KUMYAKA SPOR

-
DEĞİRMENTEPE SPOR

(H) MUSTAFA GÜNEŞ
(Y) LOKMAN ATAR
(Y) ENES GÜR
(G) ERKAN KONAK
2.AMATÖR 29.05.2022
Pazar
16:00
ORHANELİ BURSA KARINCALI GÜCÜSPOR

-
YUNUSELİ SPOR

(H) FURKAN NİZAMOĞLU
(Y) MUSTAFACAN ÇİFÇİ
(Y) DAVUT GÜNER
(G) ERAYDIN UYSAL
U 14 ELİT 29.05.2022
Pazar
14:00
ORHANGAZİ İLÇE ORHANGAZİ FUTBOL KULÜBÜ

-
ATICILAR SPOR

(H) FURKAN HACIOĞLU
2.AMATÖR 29.05.2022
Pazar
16:00
ORHANGAZİ İLÇE GEDELEK GÜCÜ SPOR

-
BURSA İPEKYOLU SPOR

(H) EMRE TUTAY
(Y) FURKAN AKOVA
(Y) FURKAN HACIOĞLU
(G) BEKİR ÖCAL
U 14 ELİT 29.05.2022
Pazar
13:00
SOĞANLI ALTINSABANSPOR

-
M.KEMALPAŞA 2014 SPOR

(H) YAHYA KAN
2.AMATÖR 29.05.2022
Pazar
16:00
SOĞANLI BURSA ÇELTİK SPOR

-
ÇİRİŞHANE GENÇLİK SPOR

(H) BAHADIR ÖZEKİCİ
(Y) UMUTCAN BIÇAK
(Y) BARTU ERTAŞ
(G) OSMAN BÜKÜLMEZ
2.AMATÖR 29.05.2022
Pazar
16:00
ŞAHİN BAŞOL BURSA ANADOLU YILDIZI

-
AKARSPOR

(H) MÜLAZIM ARGIZ
(Y) YUNUS ÇİFTÇİ
(Y) ONUR ARI
(G) MUSTAFA YONTAR
U 14 ELİT 29.05.2022
Pazar
12:00
UMURBEY GEMLİK BELEDİYE SPOR

-
KAPLIKAYA KÜLTÜR SPOR

(H) MUHAMMED YUSUF ALTAY
2.AMATÖR 29.05.2022
Pazar
14:00
UMURBEY ALTINAYAK SPOR

-
TUNA GENÇLİK

(H) GİZEM ARIK
(Y) KAAN KIZMAZ
(Y) MEHMET SERBEST
(G) İRFAN DOĞAÇ
2.AMATÖR 29.05.2022
Pazar
16:00
UMURBEY ZEYTİNSPOR

-
BURSA YILDIZORDUSPOR

(H) YİĞİT ŞAHİN
(Y) MEHMET SERBEST
(Y) KAAN KIZMAZ
(G) ALİ KAVAKLI
2.AMATÖR 29.05.2022
Pazar
16:00
VAKIF ALT SAHA KARAPINAR SPOR

-
BURSA İDMANOCAĞI SPOR

(H) EGEMEN ARTUN
(Y) HAKAN ÖZLER
(Y) ERAY ERDURU
(G) İSMAİL ZEYBEK
U14 01.06.2022
Çarşamba
12:00
VAKIFKÖY BURSASPOR

-
KASIMPAŞA A.Ş

FUTBOL PROGRAMINI YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYIN
FUTBOL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U 14 1.KÜME 28.05.2022
Cumartesi
14:00
ALTINOVA TUNA GENÇLİK

9-1
ÇELEBİ MEHMET GENÇLİK

(H) MEHMET BULUT
2.AMATÖR 28.05.2022
Cumartesi
16:00
ALTINOVA 1922 SELANİKLİLER SPOR

1-7
MAKSEM SPOR

(H) ALİ ORHAN YAPICI
(Y) GÜRKAN DOĞAN
(Y) MERTCAN TEZCAN
(G) ESRA BOZAN
U 14 ELİT 28.05.2022
Cumartesi
14:00
ATICILAR 1 ELMASBAHÇELERSPOR

1-6
KAFKAS SPOR

(H) SALİH UYAN
U 14 1.KÜME 28.05.2022
Cumartesi
15:30
ATICILAR 1 ŞÜKRANİYE SPOR

2-0
BOSCH SPOR

(H) SALİH UYAN
U 14 ELİT 28.05.2022
Cumartesi
17:00
ATICILAR 1 BUR. İNG. GENÇ YILDIZLAR

-
YAVUZSELİM GENÇLERBİRLİĞİ

(H) BERKAY YAMAKOĞLU
U 14 KLASMAN 28.05.2022
Cumartesi
14:00
BAĞLARBAŞI AHMET PAŞA SPOR

3-1
ORTABAĞLAR SPOR

(H) MEHMET KILIÇ
U 14 KLASMAN 28.05.2022
Cumartesi
15:30
BAĞLARBAŞI BURGAZ SPOR

-
ÇOTANAK SPOR

(H) ÖZGÜR UÇAK
U 14 1.KÜME 28.05.2022
Cumartesi
17:00
BAĞLARBAŞI BURSA GÜVENSPOR

8-2
ÇİMEN SPOR

(H) YAVUZ ÖZYÜREK
U 14 ELİT 28.05.2022
Cumartesi
11:30
DİKKALDIRIM BURSA İDMANOCAĞI SPOR

1-2
HÜDAVENDİGAR KARTALSPOR

(H) EMİRHAN GÖÇENLER
U17 28.05.2022
Cumartesi
13:30
DİKKALDIRIM TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş

-
SAKARYASPOR A.Ş

(H) BERKAY YAMAKOĞLU
(Y) KAAN KIZMAZ
(Y) MEHMET SERBEST
(D) ONUR ARI
(G) GÖKSEL GÖKTÜRK
U 14 ELİT 28.05.2022
Cumartesi
15:30
DİKKALDIRIM BURSA GENÇ SARAY GENÇLİK

2-1
ORHANGAZİ GENÇLER BİRLİĞİ

(H) BARTU ERTAŞ
U 14 1.KÜME 28.05.2022
Cumartesi
17:00
DİKKALDIRIM HOCAKÖYSPOR

0-5
NİLÜFER ALTINŞEHİR SPOR

(H) FURKAN GÜRSES
U 14 KLASMAN 28.05.2022
Cumartesi
14:00
FETHİYE DEMİRCİ SPOR

1-0
KAVAKLI GÜCÜ SPOR

(H) DAVUT GÜNER
U 14 KLASMAN 28.05.2022
Cumartesi
15:30
FETHİYE ÇALI SPOR

1-3
AKARSPOR

(H) MİKAİL ZABİT
U 14 KLASMAN 28.05.2022
Cumartesi
17:00
FETHİYE NİLÜFER FSM SPOR

4-3
ÜÇEVLER GENÇLİK SPOR

(H) MURAT TAN
U 14 KLASMAN 28.05.2022
Cumartesi
14:00
FİDYEKIZIK YILDIRIM ERİKLİ SPOR

3-0
NAMIK KEMAL SPOR

(H) FURKAN HACIOĞLU
U 14 KLASMAN 28.05.2022
Cumartesi
15:30
FİDYEKIZIK FİDYE KIZIKSPOR

-
UM SPORTİF SPOR

(H) AHMET DEMİRBAŞ
U 14 1.KÜME 28.05.2022
Cumartesi
17:00
FİDYEKIZIK E.GAZİ MESKENSPOR

-
ÖZLÜCE GENÇLİK VESPOR

(H) AHMET DEMİRBAŞ
U 14 1.KÜME 28.05.2022
Cumartesi
14:00
HACİVAT YİĞİTLER SPOR

4-2
İNG.ORHANİYE SPOR

(H) SEZER SEZGİN
U 14 1.KÜME 28.05.2022
Cumartesi
15:30
HACİVAT BURSA YILDIZORDUSPOR

3-1
ORHANELİ SPOR

(H) ERAY GÖNENÇ
U 14 1.KÜME 28.05.2022
Cumartesi
17:00
HACİVAT HACIVAT GENÇLER BİRLİĞİ

1-2
ALTINAYAK SPOR

(H) VOLKAN YILDIRAN
U 14 ELİT 28.05.2022
Cumartesi
14:00
HÜRRİYET YENİ KARAMAN SPOR

3-4
BAĞLARBAŞISPOR

(H) GİZEM ARIK
U 14 1.KÜME 28.05.2022
Cumartesi
15:30
HÜRRİYET ALTINOKSPOR

1-1
BALKANSPOR

(H) GİZEM ARIK
U 14 KLASMAN 28.05.2022
Cumartesi
17:00
HÜRRİYET GÜNEŞTEPE SPOR

0-10
MUTLULAR SPOR

(H) CENGİZ KORUCU
U 14 1.KÜME 28.05.2022
Cumartesi
15:00
İNG.KURTULUŞ ILGAR SPOR

4-1
HAMİTLER SPOR

(H) BERKAY GÜMÜŞSOY
U 14 KLASMAN 28.05.2022
Cumartesi
17:00
İNG.KURTULUŞ İNG. KURTULUŞSPOR

2-1
ALANYURT GENÇLİK

(H) BERKAY GÜMÜŞSOY
U 14 KLASMAN 28.05.2022
Cumartesi
15:00
İNG.SANAYİ GENÇLER GÜCÜ SPOR

2-1
BURSA DOĞUGÜCÜ SPOR

(H) MUHAMMED YASİR YAĞCI
U 14 ELİT 28.05.2022
Cumartesi
17:00
İNG.SANAYİ GAZİPAŞA SPOR

3-3
BURSA YILDIRIM SPOR

(H) MUHAMMED YASİR YAĞCI
U 14 KLASMAN 28.05.2022
Cumartesi
15:00
KESTEL TOKİ DEĞİRMENÖNÜ SPOR

6-1
SAMANLI SPOR

(H) HATEM YARAR
U 14 KLASMAN 28.05.2022
Cumartesi
17:00
KESTEL TOKİ KESTEL GENÇ YETENEKLER

2-0
GÜRSU YENİDOĞAN SPOR

(H) HATEM YARAR
U 14 KLASMAN 28.05.2022
Cumartesi
15:30
PANAYIR BURSA UFUK SPOR

0-1
GEMLİKSPOR

(H) ENGİN KOMŞU
U 14 1.KÜME 28.05.2022
Cumartesi
17:00
PANAYIR PANAYIRSPOR

5-1
YAVUZ SELİM SPOR

(H) ENGİN KOMŞU
U 14 KLASMAN 28.05.2022
Cumartesi
14:00
SOĞANLI SIRAMEŞELER SPOR

4-2
İSMETİYE SPOR

(H) CİHAN GÜNEŞ
U 14 KLASMAN 28.05.2022
Cumartesi
15:30
SOĞANLI İNANÇ SPOR

0-10
ÇAMLICA SPOR

(H) BURAK AKTAŞ
U 14 1.KÜME 28.05.2022
Cumartesi
17:00
SOĞANLI ÇİFTEHAVUZLAR SPOR

3-0
VATAN SPOR

(H) BAHADIR ÖZEKİCİ
U 14 1.KÜME 28.05.2022
Cumartesi
15:30
ŞAHİN BAŞOL MİLLET MH. SPOR

7-1
ALTINOVA GENÇLİKSPOR

(H) FAHRETTİN ŞAKİR
U 14 1.KÜME 28.05.2022
Cumartesi
17:00
ŞAHİN BAŞOL YILDIRIM BLD.JİMNASTİK

7-0
İVAZPAŞASPOR

(H) FAHRETTİN ŞAKİR
U 14 KLASMAN 28.05.2022
Cumartesi
15:00
VAKIF ALT SAHA KARAPINAR SPOR

5-1
AĞAKÖYSPOR

(H) YİĞİT ŞAHİN
U 14 1.KÜME 28.05.2022
Cumartesi
17:00
VAKIF ALT SAHA VAKIF SPOR

3-3
BARBAROS SPOR

(H) YİĞİT ŞAHİN
U17 28.05.2022
Cumartesi
12:00
VAKIF ÜST SAHA BURSA YILDIRIM SPOR

3-2
İNEGÖLSPOR

(H) FURKAN NİZAMOĞLU
(Y) BURHAN YAŞAR
(Y) CENGİZHAN BAYRAM
(D) KORAY ÇAKAR
(G) FATİH TAŞ
U19 28.05.2022
Cumartesi
15:00
VAKIFKÖY BURSASPOR

-
BEYPİLİÇ BOLUSPOR

(H) MÜLAZIM ARGIZ
(Y) GÖRKEM ALEMDAR
(Y) SEMİH KURTULUŞ
(D) FURKAN SAVAŞKAN
(G) HALUK MENEKŞEDAĞ
U 14 1.KÜME 28.05.2022
Cumartesi
17:00
YENİŞEHİR YENİŞEHİR BELEDİYESPOR

0-1
MERİNOS 1938 SPOR

(H) NİYAZİ DOĞAN DURMUŞ
U 14 ELİT 29.05.2022
Pazar
15:30
ALTINOVA BURSA 19 MAYIS SPOR

-
NİLÜFER BEŞEVLER SPOR

(H) FURKAN KAYA
U 14 KLASMAN 29.05.2022
Pazar
17:00
ALTINOVA FATİHGÜCÜ KS SPOR

-
KÜPLÜPINAR YEŞİLDAĞSPOR

(H) TAYFUN AKINCI
BAYAN 29.05.2022
Pazar
15:00
ATICILAR 1 DÜZCE KADIN FUTBOL KULÜBÜ

-
ÇANAKKALE DARDENEL SPOR

(H) HATEM YARAR
(Y) CİHAT SEVİ
(Y) GÜLŞAH NUR ŞEN
(G) ÖZGÜR ÇAMLIKAYA
2.AMATÖR 29.05.2022
Pazar
17:00
ATICILAR 1 İVAZPAŞASPOR

-
İNG.OSMANİYE SPOR

(H) TÜRKMEN KAHRAMAN
(Y) NİYAZİ DOĞAN DURMUŞ
(Y) ERHAN CAN GÜLSEREN
(G) SUAT SEZGİN
2.AMATÖR 29.05.2022
Pazar
16:00
ATICILAR 2 AHMET PAŞA SPOR

-
KUMLUKALAN SPOR

(H) GÜRKAN KINAY
(Y) FURKAN SAVAŞKAN
(Y) GÜRKAN DOĞAN
(G) GANİ ÖZMEN
U 14 KLASMAN 29.05.2022
Pazar
15:00
DEMİRTAŞ ALAŞARSPOR

-
ZEYTİNSPOR

(H) HÜSEYİN AY
U 14 1.KÜME 29.05.2022
Pazar
17:00
DEMİRTAŞ TÜTÜN SPOR

-
YILDIRIM AYYILDIZSPOR

(H) ORHAN KAYA
U 14 ELİT 29.05.2022
Pazar
14:00
DİKKALDIRIM H.D.OSMANGAZİSPOR

-
ZAFERSPOR

(H) HAMİT AYDIN
U 14 KLASMAN 29.05.2022
Pazar
15:30
DİKKALDIRIM ÇEKİRGESPOR

-
BURSA NİLÜFER GENÇLİK

(H) SALİH UYAN
2.AMATÖR 29.05.2022
Pazar
17:00
DİKKALDIRIM YÜZÜNCÜ YIL MH. NİLÜFER

-
CERRAH SPOR

(H) FERHAT DURCAN
(Y) RAMAZAN SAATCİ
(Y) MUHAMMED GÖRKEM İÇÖZ
(G) ESİN ALKAN
U 14 ELİT 29.05.2022
Pazar
17:00
EMEK EMEK SPOR

-
YOLSPOR

(H) AHMET CEYHUN YILMAZ
U 14 ELİT 29.05.2022
Pazar
12:30
FETHİYE FETHİYE İDMAN YURDU

-
İNEGÖLSPOR

(H) ABDULKERİM POLAT
2.AMATÖR 29.05.2022
Pazar
14:00
FETHİYE AKPINAR İDMAN YURDU

-
ILGAR SPOR

(H) MEHMET TEKİN
(Y) ENES YILMAZ
(Y) ABDULKERİM POLAT
(G) AHMET BÜTÜN
2.AMATÖR 29.05.2022
Pazar
16:00
FETHİYE NİLÜFER FSM SPOR

-
1326 FUTBOL KULÜBÜ

(H) EVREN KARABULUT
(Y) YUSUF KARAÇ
(Y) ENES YILMAZ
(G) SERKAN KÜÇÜK
2.AMATÖR 29.05.2022
Pazar
16:00
FİDYEKIZIK LİVANE SPOR

-
YAVUZSELİM GENÇLERBİRLİĞİ

(H) CENGİZ KORUCU
(Y) ERAY GÖNENÇ
(Y) KORAY ÇAKAR
(G) ŞİRİN BURHAN
U 14 ELİT 29.05.2022
Pazar
12:00
HÜRRİYET HÜRRİYET SPOR

-
KESTEL BELEDİYE SPOR

(H) ÖZGÜR UÇAK
2.AMATÖR 29.05.2022
Pazar
14:00
HÜRRİYET BURSA BADEMLİ SPOR

-
ESENEVLER SPOR

(H) ERKAN DERELİ
(Y) MİKAİL ZABİT
(Y) CEMİLE AYBİKE KOYUNCU
(G) MUHSİN ŞAHİN
2.AMATÖR 29.05.2022
Pazar
16:00
HÜRRİYET BOSCH SPOR

-
ŞİRİNEVLERSPOR

(H) ALPEREN AKSU
(Y) ERDENAY ÇITIROĞLU
(Y) CENGİZHAN BAYRAM
(G) ENGİN ÖZCİVELEK
U15 29.05.2022
Pazar
12:00
İNEGÖL ALANYURT İNEGÖLSPOR

-
BURSA YILDIRIM SPOR

(H) İBRAHİM GİZLEN
(Y) MUSTAFA DURHAN
(Y) FAHRETTİN ŞAKİR
U 14 KLASMAN 29.05.2022
Pazar
14:00
İZNİK İZNİK SPOR

-
İNG.DOĞANSPOR

(H) ALİ AYDIN
2.AMATÖR 29.05.2022
Pazar
16:00
İZNİK BEYAZIT GENÇLİK VE SPOR

-
ÇİÇEKLİSPOR

(H) ÇETİN ÖĞÜT
(Y) İSMAİL ASLAN
(Y) ALİ AYDIN
(G) SEDAT YASİN GÜNEŞ
2.AMATÖR 29.05.2022
Pazar
16:00
KARACABEY KARACABEY ESNAF SPOR

-
SARUHANLARSPOR

(H) EMRAH CEVRİN
(Y) OLGUN BÖBREK
(Y) BERAT ULBEYİ
(G) ŞERAFETTİN KIRÇO
U 14 KLASMAN 29.05.2022
Pazar
14:00
M.VAHAP ÇEKİ M.KEMAL PAŞASPOR BELEDİYE

-
PFC KORAY SPOR

(H) YAVUZ ÖZYÜREK
2.AMATÖR 29.05.2022
Pazar
16:00
M.VAHAP ÇEKİ ÇİMEN SPOR

-
TEPECİK GENÇLİKSPOR

(H) MURAT TAN
(Y) YAVUZ ÖZYÜREK
(Y) SEZER SEZGİN
(G) ALİ ERYILMAZ
2.AMATÖR 29.05.2022
Pazar
16:00
MUDANYA KUMYAKA SPOR

-
DEĞİRMENTEPE SPOR

(H) MUSTAFA GÜNEŞ
(Y) LOKMAN ATAR
(Y) ENES GÜR
(G) ERKAN KONAK
2.AMATÖR 29.05.2022
Pazar
16:00
ORHANELİ BURSA KARINCALI GÜCÜSPOR

-
YUNUSELİ SPOR

(H) FURKAN NİZAMOĞLU
(Y) MUSTAFACAN ÇİFÇİ
(Y) DAVUT GÜNER
(G) ERAYDIN UYSAL
U 14 ELİT 29.05.2022
Pazar
14:00
ORHANGAZİ İLÇE ORHANGAZİ FUTBOL KULÜBÜ

-
ATICILAR SPOR

(H) FURKAN HACIOĞLU
2.AMATÖR 29.05.2022
Pazar
16:00
ORHANGAZİ İLÇE GEDELEK GÜCÜ SPOR

-
BURSA İPEKYOLU SPOR

(H) EMRE TUTAY
(Y) FURKAN AKOVA
(Y) FURKAN HACIOĞLU
(G) BEKİR ÖCAL
U 14 ELİT 29.05.2022
Pazar
13:00
SOĞANLI ALTINSABANSPOR

-
M.KEMALPAŞA 2014 SPOR

(H) YAHYA KAN
2.AMATÖR 29.05.2022
Pazar
16:00
SOĞANLI BURSA ÇELTİK SPOR

-
ÇİRİŞHANE GENÇLİK SPOR

(H) BAHADIR ÖZEKİCİ
(Y) UMUTCAN BIÇAK
(Y) BARTU ERTAŞ
(G) OSMAN BÜKÜLMEZ
2.AMATÖR 29.05.2022
Pazar
16:00
ŞAHİN BAŞOL BURSA ANADOLU YILDIZI

-
AKARSPOR

(H) MÜLAZIM ARGIZ
(Y) YUNUS ÇİFTÇİ
(Y) ONUR ARI
(G) MUSTAFA YONTAR
U 14 ELİT 29.05.2022
Pazar
12:00
UMURBEY GEMLİK BELEDİYE SPOR

-
KAPLIKAYA KÜLTÜR SPOR

(H) MUHAMMED YUSUF ALTAY
2.AMATÖR 29.05.2022
Pazar
14:00
UMURBEY ALTINAYAK SPOR

-
TUNA GENÇLİK

(H) GİZEM ARIK
(Y) KAAN KIZMAZ
(Y) MEHMET SERBEST
(G) İRFAN DOĞAÇ
2.AMATÖR 29.05.2022
Pazar
16:00
UMURBEY ZEYTİNSPOR

-
BURSA YILDIZORDUSPOR

(H) YİĞİT ŞAHİN
(Y) MEHMET SERBEST
(Y) KAAN KIZMAZ
(G) ALİ KAVAKLI
2.AMATÖR 29.05.2022
Pazar
16:00
VAKIF ALT SAHA KARAPINAR SPOR

-
BURSA İDMANOCAĞI SPOR

(H) EGEMEN ARTUN
(Y) HAKAN ÖZLER
(Y) ERAY ERDURU
(G) İSMAİL ZEYBEK
U14 01.06.2022
Çarşamba
12:00
VAKIFKÖY BURSASPOR

-
KASIMPAŞA A.Ş

BAYAN LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
BAYAN 29.05.2022
Pazar
15:00
ATICILAR 1 DÜZCE KADIN FUTBOL KULÜBÜ

-
ÇANAKKALE DARDENEL SPOR

(H) HATEM YARAR
(Y) CİHAT SEVİ
(Y) GÜLŞAH NUR ŞEN
(G) ÖZGÜR ÇAMLIKAYA
U 14 1.KÜME LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U 14 1.KÜME 28.05.2022
Cumartesi
14:00
ALTINOVA TUNA GENÇLİK

9-1
ÇELEBİ MEHMET GENÇLİK

(H) MEHMET BULUT
U 14 1.KÜME 28.05.2022
Cumartesi
15:30
ATICILAR 1 ŞÜKRANİYE SPOR

2-0
BOSCH SPOR

(H) SALİH UYAN
U 14 1.KÜME 28.05.2022
Cumartesi
17:00
BAĞLARBAŞI BURSA GÜVENSPOR

8-2
ÇİMEN SPOR

(H) YAVUZ ÖZYÜREK
U 14 1.KÜME 28.05.2022
Cumartesi
17:00
DİKKALDIRIM HOCAKÖYSPOR

0-5
NİLÜFER ALTINŞEHİR SPOR

(H) FURKAN GÜRSES
U 14 1.KÜME 28.05.2022
Cumartesi
17:00
FİDYEKIZIK E.GAZİ MESKENSPOR

-
ÖZLÜCE GENÇLİK VESPOR

(H) AHMET DEMİRBAŞ
U 14 1.KÜME 28.05.2022
Cumartesi
14:00
HACİVAT YİĞİTLER SPOR

4-2
İNG.ORHANİYE SPOR

(H) SEZER SEZGİN
U 14 1.KÜME 28.05.2022
Cumartesi
15:30
HACİVAT BURSA YILDIZORDUSPOR

3-1
ORHANELİ SPOR

(H) ERAY GÖNENÇ
U 14 1.KÜME 28.05.2022
Cumartesi
17:00
HACİVAT HACIVAT GENÇLER BİRLİĞİ

1-2
ALTINAYAK SPOR

(H) VOLKAN YILDIRAN
U 14 1.KÜME 28.05.2022
Cumartesi
15:30
HÜRRİYET ALTINOKSPOR

1-1
BALKANSPOR

(H) GİZEM ARIK
U 14 1.KÜME 28.05.2022
Cumartesi
15:00
İNG.KURTULUŞ ILGAR SPOR

4-1
HAMİTLER SPOR

(H) BERKAY GÜMÜŞSOY
U 14 1.KÜME 28.05.2022
Cumartesi
17:00
PANAYIR PANAYIRSPOR

5-1
YAVUZ SELİM SPOR

(H) ENGİN KOMŞU
U 14 1.KÜME 28.05.2022
Cumartesi
17:00
SOĞANLI ÇİFTEHAVUZLAR SPOR

3-0
VATAN SPOR

(H) BAHADIR ÖZEKİCİ
U 14 1.KÜME 28.05.2022
Cumartesi
15:30
ŞAHİN BAŞOL MİLLET MH. SPOR

7-1
ALTINOVA GENÇLİKSPOR

(H) FAHRETTİN ŞAKİR
U 14 1.KÜME 28.05.2022
Cumartesi
17:00
ŞAHİN BAŞOL YILDIRIM BLD.JİMNASTİK

7-0
İVAZPAŞASPOR

(H) FAHRETTİN ŞAKİR
U 14 1.KÜME 28.05.2022
Cumartesi
17:00
VAKIF ALT SAHA VAKIF SPOR

3-3
BARBAROS SPOR

(H) YİĞİT ŞAHİN
U 14 1.KÜME 28.05.2022
Cumartesi
17:00
YENİŞEHİR YENİŞEHİR BELEDİYESPOR

0-1
MERİNOS 1938 SPOR

(H) NİYAZİ DOĞAN DURMUŞ
U 14 1.KÜME 29.05.2022
Pazar
17:00
DEMİRTAŞ TÜTÜN SPOR

-
YILDIRIM AYYILDIZSPOR

(H) ORHAN KAYA
U 14 ELİT LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U 14 ELİT 28.05.2022
Cumartesi
14:00
ATICILAR 1 ELMASBAHÇELERSPOR

1-6
KAFKAS SPOR

(H) SALİH UYAN
U 14 ELİT 28.05.2022
Cumartesi
17:00
ATICILAR 1 BUR. İNG. GENÇ YILDIZLAR

-
YAVUZSELİM GENÇLERBİRLİĞİ

(H) BERKAY YAMAKOĞLU
U 14 ELİT 28.05.2022
Cumartesi
11:30
DİKKALDIRIM BURSA İDMANOCAĞI SPOR

1-2
HÜDAVENDİGAR KARTALSPOR

(H) EMİRHAN GÖÇENLER
U 14 ELİT 28.05.2022
Cumartesi
15:30
DİKKALDIRIM BURSA GENÇ SARAY GENÇLİK

2-1
ORHANGAZİ GENÇLER BİRLİĞİ

(H) BARTU ERTAŞ
U 14 ELİT 28.05.2022
Cumartesi
14:00
HÜRRİYET YENİ KARAMAN SPOR

3-4
BAĞLARBAŞISPOR

(H) GİZEM ARIK
U 14 ELİT 28.05.2022
Cumartesi
17:00
İNG.SANAYİ GAZİPAŞA SPOR

3-3
BURSA YILDIRIM SPOR

(H) MUHAMMED YASİR YAĞCI
U 14 ELİT 29.05.2022
Pazar
15:30
ALTINOVA BURSA 19 MAYIS SPOR

-
NİLÜFER BEŞEVLER SPOR

(H) FURKAN KAYA
U 14 ELİT 29.05.2022
Pazar
14:00
DİKKALDIRIM H.D.OSMANGAZİSPOR

-
ZAFERSPOR

(H) HAMİT AYDIN
U 14 ELİT 29.05.2022
Pazar
17:00
EMEK EMEK SPOR

-
YOLSPOR

(H) AHMET CEYHUN YILMAZ
U 14 ELİT 29.05.2022
Pazar
12:30
FETHİYE FETHİYE İDMAN YURDU

-
İNEGÖLSPOR

(H) ABDULKERİM POLAT
U 14 ELİT 29.05.2022
Pazar
12:00
HÜRRİYET HÜRRİYET SPOR

-
KESTEL BELEDİYE SPOR

(H) ÖZGÜR UÇAK
U 14 ELİT 29.05.2022
Pazar
14:00
ORHANGAZİ İLÇE ORHANGAZİ FUTBOL KULÜBÜ

-
ATICILAR SPOR

(H) FURKAN HACIOĞLU
U 14 ELİT 29.05.2022
Pazar
13:00
SOĞANLI ALTINSABANSPOR

-
M.KEMALPAŞA 2014 SPOR

(H) YAHYA KAN