BÜLTENLER
SEZON :
24.Hafta
23.Hafta
22.Hafta
21.Hafta
20.Hafta
19.Hafta
18.Hafta
17.Hafta
16.Hafta
15.Hafta
14.Hafta
13.Hafta
12.Hafta
11.Hafta
10.Hafta
9.Hafta
8.Hafta
7.Hafta
6.Hafta
5.Hafta
4.Hafta
3.Hafta
2.Hafta
1.Hafta
SEZON :
HAFTA :
LİGLERDE 24.HAFTANIN PROGRAMI
FUTBOL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U 13 KLASMAN 28.01.2023
Cumartesi
12:30
ALTINOVA BURSA 19 MAYIS SPOR

-
BEYAZIT GENÇLİK

U 13 KLASMAN 28.01.2023
Cumartesi
14:00
ALTINOVA ALTINOVA GENÇLİKSPOR

-
ÇAKIRCA VATANSPOR

U 13 KLASMAN 28.01.2023
Cumartesi
15:30
ALTINOVA KÜPLÜPINAR YEŞİLDAĞSPOR

-
BAHARSPOR

U 13 1.KÜME 28.01.2023
Cumartesi
12:00
ATICILAR ÇAMLICA SPOR

-
YILDIRIM BLD.JİMNASTİK

U 13 1.KÜME 28.01.2023
Cumartesi
13:30
ATICILAR VATAN SPOR

-
NİLÜFER ALTINŞEHİR SPOR

S.AMATÖR 28.01.2023
Cumartesi
15:00
ATICILAR DEMİRTAŞSPOR

-
ORHANGAZİ GENÇLER BİRLİĞİ

U 13 ELİT 28.01.2023
Cumartesi
11:00
DİKKALDIRIM NİLÜFER BEŞEVLER SPOR

-
YENİ KARAMAN SPOR

U 13 1.KÜME 28.01.2023
Cumartesi
12:30
DİKKALDIRIM BURSA GENÇ SARAY GENÇLİK

-
UM SPORTİF SPOR

U 13 ELİT 28.01.2023
Cumartesi
14:00
DİKKALDIRIM HÜDAVENDİGAR KARTALSPOR

-
H.D.OSMANGAZİSPOR

U 13 KLASMAN 28.01.2023
Cumartesi
15:30
DİKKALDIRIM ÇEKİRGESPOR

-
ALTINOKSPOR

U 13 KLASMAN 28.01.2023
Cumartesi
12:30
EMEK BURSA ATAEVLER

-
1922 MÜTAREKE SPOR

U 13 KLASMAN 28.01.2023
Cumartesi
14:00
EMEK MUSTAFA GÖNDEN SPOR

-
NİLÜFER 16 SPOR

U 13 KLASMAN 28.01.2023
Cumartesi
15:30
EMEK İHSANİYESPOR

-
NİLÜFER ERTUĞRULSPOR

U 13 1.KÜME 28.01.2023
Cumartesi
14:00
FİDYEKIZIK E.GAZİ MESKENSPOR

-
ILGAR SPOR

U 13 KLASMAN 28.01.2023
Cumartesi
15:30
FİDYEKIZIK AHISKASPOR

-
YILDIRIM ERİKLİ SPOR

U 13 1.KÜME 28.01.2023
Cumartesi
12:00
GEMLİK SUNİ GEMLİKSPOR

-
BARBAROS SPOR

U 13 KLASMAN 28.01.2023
Cumartesi
13:30
GEMLİK SUNİ 1922 GEMLİK GÜVENSPOR

-
CİHANSPOR

U 16 1.KÜME 28.01.2023
Cumartesi
15:00
GEMLİK SUNİ ALTINAYAK SPOR

-
YOLSPOR

U 13 ELİT 28.01.2023
Cumartesi
12:00
GÜLBAHÇE ZAFERSPOR

-
BURSA YILDIZORDUSPOR

U 13 KLASMAN 28.01.2023
Cumartesi
13:30
GÜLBAHÇE GÜLBAHÇESPOR

-
NAMIK KEMAL SPOR

S.AMATÖR 28.01.2023
Cumartesi
15:00
GÜLBAHÇE FATİHGÜCÜ KS SPOR

-
KELES GENÇLİK

U 13 KLASMAN 28.01.2023
Cumartesi
12:30
GÜRSU KUMLUKALAN SPOR

-
SAMANLI SPOR

U 13 KLASMAN 28.01.2023
Cumartesi
14:00
GÜRSU GÜRSU YENİDOĞAN SPOR

-
AĞAKÖYSPOR

U 13 1.KÜME 28.01.2023
Cumartesi
15:30
GÜRSU GÜRSU 1956 BLD.SPOR

-
DEĞİRMENÖNÜ SPOR

U 13 ELİT 28.01.2023
Cumartesi
12:30
HÜRRİYET BURSA GÜVENSPOR

-
FETHİYE İDMAN YURDU

U 13 KLASMAN 28.01.2023
Cumartesi
14:00
HÜRRİYET BURSA NİLÜFER GENÇLİK

-
BURSA NİLÜFER 2021 SPOR

U 13 KLASMAN 28.01.2023
Cumartesi
15:30
HÜRRİYET AKÇALAR SPOR

-
ÜÇEVLER GENÇLİK SPOR

U 13 KLASMAN 28.01.2023
Cumartesi
10:30
İNEGÖL ALANYURT İNG.ORHANİYE SPOR

-
İNEGÖL MOBİLYA 2018 SPOR

U17 28.01.2023
Cumartesi
12:00
İNEGÖL ALANYURT İNEGÖLSPOR

-
TURGUTLU SPOR

U19 28.01.2023
Cumartesi
14:30
İNEGÖL ALANYURT İNEGÖLSPOR

-
TURGUTLU SPOR

S.AMATÖR 28.01.2023
Cumartesi
13:00
İNEGÖL ORHANİYE BURSA DOĞUGÜCÜ SPOR

-
MERİNOS 1938 SPOR

S.AMATÖR 28.01.2023
Cumartesi
15:00
İNEGÖL ORHANİYE İNG. KURTULUŞSPOR

-
ÇAĞLAYAN SPOR

U 13 ELİT 28.01.2023
Cumartesi
12:00
İNG.KURTULUŞ İNEGÖLSPOR

-
YAVUZSELİM GENÇLERBİRLİĞİ

U 13 1.KÜME 28.01.2023
Cumartesi
13:30
İNG.KURTULUŞ AKHİSARDEMİRSPOR

-
ŞÜKRANİYE SPOR

U 13 ELİT 28.01.2023
Cumartesi
15:00
İNG.KURTULUŞ KAFKAS SPOR

-
GAZİPAŞA SPOR

U 13 ELİT 28.01.2023
Cumartesi
13:00
KESTEL TOKİ KESTEL BELEDİYE SPOR

-
HACIVAT GENÇLER BİRLİĞİ

U 13 KLASMAN 28.01.2023
Cumartesi
15:00
KESTEL TOKİ KARAPINAR SPOR

-
YNŞ.ESNAF DOĞAN

S.AMATÖR 28.01.2023
Cumartesi
15:00
M.K.P İLÇE M.KEMAL PAŞASPOR BELEDİYE

-
BURSA BADEMLİ SPOR

U 13 1.KÜME 28.01.2023
Cumartesi
13:00
M.VAHAP ÇEKİ M.KEMAL PAŞASPOR BELEDİYE

-
ÖZLÜCE GENÇLİK VESPOR

U 13 ELİT 28.01.2023
Cumartesi
15:00
M.VAHAP ÇEKİ M.KEMALPAŞA 2014 SPOR

-
ARABAYATAĞI SPOR

U 13 KLASMAN 28.01.2023
Cumartesi
15:00
MUDANYA BURGAZ SPOR

-
BURSA YEŞİLSPOR

U 13 ELİT 28.01.2023
Cumartesi
12:00
ORHANGAZİ İLÇE ORHANGAZİ GENÇLER BİRLİĞİ

-
BURSA YILDIRIM SPOR

U 13 1.KÜME 28.01.2023
Cumartesi
11:30
ŞAHİN BAŞOL MİLLET MH. SPOR

-
YENİŞEHİR BELEDİYESPOR

U 13 KLASMAN 28.01.2023
Cumartesi
12:00
ŞAHİN BAŞOL DUAÇINARI ÇINARSPOR

-
BURSA KENT SPOR

S.AMATÖR 28.01.2023
Cumartesi
15:30
ŞAHİN BAŞOL YAVUZ SELİM SPOR

-
ÇOTANAK SPOR

U 13 1.KÜME 28.01.2023
Cumartesi
13:30
VAKIF ALT SAHA VAKIF SPOR

-
ORBAY SPOR KULÜBÜ

U 13 ELİT 28.01.2023
Cumartesi
15:00
VAKIF ALT SAHA KAPLIKAYA KÜLTÜR SPOR

-
ALTINSABANSPOR

U19 28.01.2023
Cumartesi
12:00
VAKIF ÜST SAHA BURSA YILDIRIM SPOR

-
BUCASPOR 1928

U19 28.01.2023
Cumartesi
12:00
VAKIFKÖY BURSASPOR

-
YENİ MALATYASPOR

U17 28.01.2023
Cumartesi
15:00
VAKIFKÖY BURSASPOR

-
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.

1.AMATÖR 29.01.2023
Pazar
15:00
ARABAYATAĞI HACİVAT SPOR

-
BURSA 19 MAYIS SPOR

U 13 KLASMAN 29.01.2023
Pazar
12:00
ATICILAR AHMET PAŞA SPOR

-
YAVUZ SELİM SPOR

U 13 ELİT 29.01.2023
Pazar
13:30
ATICILAR BUR. İNG. GENÇ YILDIZLAR

-
Bursaspor

1.AMATÖR 29.01.2023
Pazar
15:00
ATICILAR CİHANSPOR

-
HAMİTLER SPOR

1.AMATÖR 29.01.2023
Pazar
11:00
BAĞLARBAŞI İHSANİYESPOR

-
ÇEKİRGESPOR

1.AMATÖR 29.01.2023
Pazar
13:00
BAĞLARBAŞI İNANÇ SPOR

-
BURSA KARINCALI GÜCÜSPOR

S.AMATÖR 29.01.2023
Pazar
15:00
BAĞLARBAŞI FETHİYE İDMAN YURDU

-
HÜRSPOR

U 13 ELİT 29.01.2023
Pazar
13:00
DEMİRTAŞ TÜTÜN SPOR

-
BAĞLARBAŞISPOR

S.AMATÖR 29.01.2023
Pazar
15:00
DEMİRTAŞ TÜTÜN SPOR

-
ÇAKIRLISPOR

1.AMATÖR 29.01.2023
Pazar
11:00
DİKKALDIRIM ÇAMLICA SPOR

-
ŞİRİNEVLERSPOR

S.AMATÖR 29.01.2023
Pazar
13:00
DİKKALDIRIM BURSA NİLÜFER 2021 SPOR

-
İZNİK SPOR

1.AMATÖR 29.01.2023
Pazar
15:00
DİKKALDIRIM ODUNLUK SPOR

-
ÇIRPAN GÜCÜ SPOR

U 13 KLASMAN 29.01.2023
Pazar
11:30
EMEK BURSA MENSUCAT

-
HAMİTLER SPOR

1.AMATÖR 29.01.2023
Pazar
13:00
EMEK ÇALI SPOR

-
DEMİRCİ SPOR

1.AMATÖR 29.01.2023
Pazar
15:00
EMEK EMEK SPOR

-
ALANYURT GENÇLİK

1.AMATÖR 29.01.2023
Pazar
13:00
FİDYEKIZIK ERİKLİ GÜCÜ SPOR

-
CUMALIKIZIK SPOR

1.AMATÖR 29.01.2023
Pazar
15:00
FİDYEKIZIK DEĞİRMENTEPE SPOR

-
YILDIRIM AYYILDIZSPOR

U 13 ELİT 29.01.2023
Pazar
11:30
GÜLBAHÇE YOLSPOR

-
EMEK SPOR

1.AMATÖR 29.01.2023
Pazar
13:00
GÜLBAHÇE NAMIK KEMAL SPOR

-
1922 GEMLİK GÜVENSPOR

1.AMATÖR 29.01.2023
Pazar
15:00
GÜLBAHÇE BARBAROS SPOR

-
M.KEMALPAŞA 2014 SPOR

1.AMATÖR 29.01.2023
Pazar
13:00
GÜRSU KAZIKLISPOR

-
UMUR SPOR

S.AMATÖR 29.01.2023
Pazar
15:00
GÜRSU GÜRSU YENİDOĞAN SPOR

-
MUDANYA SPOR

1.AMATÖR 29.01.2023
Pazar
14:30
HARMANCIK HARMANCIK SPOR

-
VATAN SPOR

U 13 1.KÜME 29.01.2023
Pazar
11:30
HÜRRİYET HÜRRİYET SPOR

-
BURSA İDMANOCAĞI SPOR

1.AMATÖR 29.01.2023
Pazar
13:00
HÜRRİYET HÜRRİYET SPOR

-
MİMAR SİNAN GENÇLİK

S.AMATÖR 29.01.2023
Pazar
15:00
HÜRRİYET YENİ KARAMAN SPOR

-
İNG.ORHANİYE SPOR

S.AMATÖR 29.01.2023
Pazar
13:00
İNEGÖL ORHANİYE KARADENİZ GÜVEN SPOR

-
MİLLET MH. SPOR

S.AMATÖR 29.01.2023
Pazar
15:00
İNEGÖL ORHANİYE İNG.OSMANİYE SPOR

-
ELMASBAHÇELERSPOR

U 13 KLASMAN 29.01.2023
Pazar
11:00
İNG.KURTULUŞ İNEGÖL DOĞANSPOR

-
İNG.YENİCESPOR

U 13 KLASMAN 29.01.2023
Pazar
13:00
İNG.KURTULUŞ TURGUTALP SPOR

-
İNG. KURTULUŞSPOR

1.AMATÖR 29.01.2023
Pazar
15:00
İNG.KURTULUŞ İNG.DOĞANSPOR

-
DEMİRYOLUSPOR

U 13 1.KÜME 29.01.2023
Pazar
14:00
KARACABEY TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş

-
YILDIRIM AYYILDIZSPOR

U16 29.01.2023
Pazar
12:00
KARACABEY İLÇE TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş

-
BURSA YILDIRIM SPOR

S.AMATÖR 29.01.2023
Pazar
15:00
KESTEL İLÇE KESTEL BELEDİYE SPOR

-
ELBEYLİ ÜZÜM SPOR

1.AMATÖR 29.01.2023
Pazar
13:00
M.VAHAP ÇEKİ YALINTAŞ SPOR

-
BALKANSPOR

S.AMATÖR 29.01.2023
Pazar
15:00
MERİNOS NİLÜFER SPOR 1987

-
YİĞİTLER SPOR

1.AMATÖR 29.01.2023
Pazar
15:00
MUDANYA KUMYAKA SPOR

-
TİRİLYE SPOR

S.AMATÖR 29.01.2023
Pazar
14:00
ORHANELİ ORHANELİ SPOR

-
BAĞLARBAŞISPOR

U 13 KLASMAN 29.01.2023
Pazar
13:00
OVAAKÇA OVAAKÇASPOR

-
FATİHGÜCÜ KS SPOR

1.AMATÖR 29.01.2023
Pazar
15:00
OVAAKÇA OVAAKÇASPOR

-
VAKIF SPOR

1.AMATÖR 29.01.2023
Pazar
13:00
PANAYIR PANAYIR GÜNEŞ SPOR

-
KARACABEY G. BİRLİĞİ

1.AMATÖR 29.01.2023
Pazar
15:00
PANAYIR PANAYIRSPOR

-
NİLÜFER ALTINŞEHİR SPOR

1.AMATÖR 29.01.2023
Pazar
12:00
SOĞANLI ALTINSABANSPOR

-
DEĞİRMENLİ KIZIK SPOR

1.AMATÖR 29.01.2023
Pazar
15:00
SOĞANLI KÜPLÜPINAR YEŞİLDAĞSPOR

-
KUMLUKALAN SPOR

1.AMATÖR 29.01.2023
Pazar
13:00
ŞAHİN BAŞOL YUNUSEMRE SPOR

-
ZEYTİNSPOR

S.AMATÖR 29.01.2023
Pazar
15:00
ŞAHİN BAŞOL DUAÇINARI SPOR

-
İNEGÖL MOBİLYA 2018 SPOR

U15 29.01.2023
Pazar
12:30
VAKIF ÜST SAHA BURSA YILDIRIM SPOR

-
SOMASPOR

U14 29.01.2023
Pazar
14:00
VAKIFKÖY BURSASPOR

-
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ

1.AMATÖR 29.01.2023
Pazar
15:00
YENİCE İSAÖREN SPOR

-
H.D.OSMANGAZİSPOR

U 15 ELİT 30.01.2023
Pazartesi
13:00
ATICILAR ZAFERSPOR

-
BARBAROS SPOR

U 15 1.KÜME 30.01.2023
Pazartesi
15:00
ATICILAR YOLSPOR

-
ILGAR SPOR

U 15 1.KÜME 30.01.2023
Pazartesi
13:00
BAĞLARBAŞI BOSCH SPOR

-
HAMİTLER SPOR

U 15 ELİT 30.01.2023
Pazartesi
15:00
BAĞLARBAŞI BAĞLARBAŞISPOR

-
ORHANGAZİ FUTBOL KULÜBÜ

U 15 ELİT 30.01.2023
Pazartesi
13:00
DİKKALDIRIM BURSA İDMANOCAĞI SPOR

-
M.KEMALPAŞA 2014 SPOR

U 15 1.KÜME 30.01.2023
Pazartesi
15:00
DİKKALDIRIM BURSA GENÇ SARAY GENÇLİK

-
NAMIK KEMAL SPOR

U 15 ELİT 30.01.2023
Pazartesi
13:00
EMEK NİLÜFER SPOR 1987

-
H.D.OSMANGAZİSPOR

U 15 1.KÜME 30.01.2023
Pazartesi
15:00
EMEK BURSA GÜVENSPOR

-
HÜDAVENDİGAR KARTALSPOR

U 15 1.KÜME 30.01.2023
Pazartesi
13:00
FİDYEKIZIK ORTABAĞLAR SPOR

-
ELMASBAHÇELERSPOR

U 15 1.KÜME 30.01.2023
Pazartesi
15:00
FİDYEKIZIK MİMAR SİNAN GENÇLİK

-
NİLÜFER BEŞEVLER SPOR

U 15 1.KÜME 30.01.2023
Pazartesi
15:00
GEMLİK SUNİ ALTINAYAK SPOR

-
İZNİK SPOR

U 15 ELİT 30.01.2023
Pazartesi
11:00
HÜRRİYET NİLÜFER ALTINŞEHİR SPOR

-
GEMLİK BELEDİYE SPOR

U 15 ELİT 30.01.2023
Pazartesi
13:00
HÜRRİYET FETHİYE İDMAN YURDU

-
BURSA YILDIZORDUSPOR

U 15 ELİT 30.01.2023
Pazartesi
15:00
HÜRRİYET YENİ KARAMAN SPOR

-
ORHANGAZİ GENÇLER BİRLİĞİ

U 15 KLASMAN 30.01.2023
Pazartesi
11:00
İNEGÖL ALANYURT ALANYURT GENÇLİK

-
BURSA DOĞUGÜCÜ SPOR

U 15 ELİT 30.01.2023
Pazartesi
13:00
İNEGÖL ALANYURT KAFKAS SPOR

-
E.GAZİ MESKENSPOR

U 15 1.KÜME 30.01.2023
Pazartesi
15:00
İNEGÖL ALANYURT GENÇLER GÜCÜ SPOR

-
GÜRSU 1956 BLD.SPOR

U 15 ELİT 30.01.2023
Pazartesi
15:00
KARACABEY KARACABEY G. BİRLİĞİ

-
EMEK SPOR

U 15 ELİT 30.01.2023
Pazartesi
15:00
KESTEL TOKİ KESTEL BELEDİYE SPOR

-
TÜTÜN SPOR

U 15 1.KÜME 30.01.2023
Pazartesi
15:00
M.VAHAP ÇEKİ M.KEMAL PAŞASPOR BELEDİYE

-
KAPLIKAYA KÜLTÜR SPOR

U 15 ELİT 30.01.2023
Pazartesi
12:00
SOĞANLI ALTINSABANSPOR

-
YENİŞEHİR BELEDİYESPOR

U 15 1.KÜME 30.01.2023
Pazartesi
15:00
SOĞANLI SIRAMEŞELER SPOR

-
AĞAKÖYSPOR

U 15 ELİT 30.01.2023
Pazartesi
11:00
ŞAHİN BAŞOL YAVUZSELİM GENÇLERBİRLİĞİ

-
ARABAYATAĞI SPOR

U 15 1.KÜME 30.01.2023
Pazartesi
13:00
ŞAHİN BAŞOL YAVUZ SELİM SPOR

-
PANAYIRSPOR

U 15 1.KÜME 30.01.2023
Pazartesi
15:00
ŞAHİN BAŞOL MİLLET MH. SPOR

-
ŞÜKRANİYE SPOR

U 15 KLASMAN 31.01.2023
Salı
13:00
ALTINOVA ÇİFTEHAVUZLAR SPOR

-
HACIVAT GENÇLER BİRLİĞİ

U 15 KLASMAN 31.01.2023
Salı
15:00
ALTINOVA KÜÇÜK BALIKLI BAŞAK

-
FİDYE KIZIKSPOR

U 15 KLASMAN 31.01.2023
Salı
13:00
BAĞLARBAŞI BURSA ATAEVLER

-
UM SPORTİF SPOR

U 15 KLASMAN 31.01.2023
Salı
15:00
BAĞLARBAŞI NİLÜFER ERTUĞRULSPOR

-
DEMİRCİ SPOR

U 15 KLASMAN 31.01.2023
Salı
12:00
DEMİRTAŞ İSMETİYE SPOR

-
BURSA 19 MAYIS SPOR

U 15 KLASMAN 31.01.2023
Salı
11:00
DİKKALDIRIM BALKANSPOR

-
ÇALI SPOR

U 15 KLASMAN 31.01.2023
Salı
13:00
DİKKALDIRIM BURSA MENSUCAT

-
ÇAĞLAYAN SPOR

U 15 KLASMAN 31.01.2023
Salı
15:00
DİKKALDIRIM ÇEKİRGESPOR

-
CİHANSPOR

U 15 KLASMAN 31.01.2023
Salı
13:00
EMEK ÖZLÜCE GENÇLİK VESPOR

-
ÜÇEVLER GENÇLİK SPOR

U 15 KLASMAN 31.01.2023
Salı
15:00
EMEK EMNİYETSPOR

-
KUMLUKALAN SPOR

U 15 KLASMAN 31.01.2023
Salı
11:00
FİDYEKIZIK AKÇAĞLAYAN SPOR

-
GEMLİKSPOR

U 15 KLASMAN 31.01.2023
Salı
13:00
FİDYEKIZIK KARTAL SPOR

-
AHMET PAŞA SPOR

U 15 KLASMAN 31.01.2023
Salı
15:00
FİDYEKIZIK AHISKASPOR

-
FATİHGÜCÜ KS SPOR

U 15 KLASMAN 31.01.2023
Salı
13:00
GÜLBAHÇE GÜLBAHÇESPOR

-
AKÇALAR SPOR

U 15 1.KÜME 31.01.2023
Salı
15:00
GÜLBAHÇE ÇAMLICA SPOR

-
HÜRRİYET SPOR

U 15 KLASMAN 31.01.2023
Salı
13:00
GÜRSU GÜRSU SPOR KULÜBÜ

-
ORBAY SPOR KULÜBÜ

U 15 KLASMAN 31.01.2023
Salı
15:00
GÜRSU BURSA İPEKYOLU SPOR

-
MUTLULAR SPOR

U 15 KLASMAN 31.01.2023
Salı
13:00
HÜRRİYET ALTINOKSPOR

-
ÇİMEN SPOR

U 15 KLASMAN 31.01.2023
Salı
15:00
HÜRRİYET İNANÇ SPOR

-
BURSA NİLÜFER GENÇLİK

U 15 KLASMAN 31.01.2023
Salı
15:00
MERİNOS MERİNOS 1938 SPOR

-
AKARSPOR

U 15 KLASMAN 31.01.2023
Salı
15:00
MUDANYA BURGAZ SPOR

-
KÜPLÜPINAR YEŞİLDAĞSPOR

U 15 KLASMAN 31.01.2023
Salı
13:00
PANAYIR BURSA UFUK SPOR

-
SAMANLI SPOR

U 15 KLASMAN 31.01.2023
Salı
15:00
PANAYIR PANAYIR GÜNEŞ SPOR

-
GÖRÜKLE İPEKSPOR

U 15 KLASMAN 31.01.2023
Salı
13:00
ŞAHİN BAŞOL BURSA KENT SPOR

-
İHSANİYESPOR

U 15 KLASMAN 31.01.2023
Salı
15:00
ŞAHİN BAŞOL ŞİRİNEVLERSPOR

-
YILDIRIM AYYILDIZSPOR

U 15 KLASMAN 31.01.2023
Salı
13:00
YENİCE BURSA DOĞUGÜCÜ SPOR

-
TURGUTALP SPOR

U 15 KLASMAN 31.01.2023
Salı
15:00
YENİCE İNG.YENİCESPOR

-
İNEGÖL DOĞANSPOR

U 16 1.KÜME 01.02.2023
Çarşamba
13:00
ATICILAR VATAN SPOR

-
VAKIF SPOR

U 16 1.KÜME 01.02.2023
Çarşamba
15:00
ATICILAR ELMASBAHÇELERSPOR

-
ALTINAYAK SPOR

U 16 1.KÜME 01.02.2023
Çarşamba
15:00
GÜLBAHÇE YOLSPOR

-
HAMİTLER SPOR

U 16 1.KÜME 01.02.2023
Çarşamba
15:00
GÜRSU AĞAKÖYSPOR

-
HÜDAVENDİGAR KARTALSPOR

U 16 1.KÜME 01.02.2023
Çarşamba
15:00
HÜRRİYET BOSCH SPOR

-
GENÇLER GÜCÜ SPOR

U 16 1.KÜME 01.02.2023
Çarşamba
15:00
İNG.KURTULUŞ İNG. KURTULUŞSPOR

-
PANAYIRSPOR

U 16 1.KÜME 01.02.2023
Çarşamba
13:00
ŞAHİN BAŞOL MİLLET MH. SPOR

-
ALTINOVA GENÇLİKSPOR

U 16 1.KÜME 01.02.2023
Çarşamba
15:00
ŞAHİN BAŞOL YAVUZ SELİM SPOR

-
NAMIK KEMAL SPOR

U 17 ELİT 02.02.2023
Perşembe
13:00
BAĞLARBAŞI BAĞLARBAŞISPOR

-
KESTEL BELEDİYE SPOR

U 17 ELİT 02.02.2023
Perşembe
15:00
BAĞLARBAŞI FETHİYE İDMAN YURDU

-
BOSCH SPOR

U 17 KLASMAN 02.02.2023
Perşembe
13:00
FİDYEKIZIK HACIVAT GENÇLER BİRLİĞİ

-
AKPINAR İDMAN YURDU

U 17 KLASMAN 02.02.2023
Perşembe
15:00
FİDYEKIZIK MİMAR SİNAN GENÇLİK

-
ÇALI SPOR

U 17 KLASMAN 02.02.2023
Perşembe
11:00
GÜLBAHÇE İVAZPAŞASPOR

-
HÜDAVENDİGAR KARTALSPOR

U 17 1.KÜME 02.02.2023
Perşembe
13:00
GÜLBAHÇE CİHANSPOR

-
E.GAZİ MESKENSPOR

U 17 1.KÜME 02.02.2023
Perşembe
15:00
GÜLBAHÇE VATAN SPOR

-
YENİŞEHİR BELEDİYESPOR

U 17 KLASMAN 02.02.2023
Perşembe
15:00
GÜRSU GÜRSU SPOR KULÜBÜ

-
YUNUSEMRE SPOR

U 17 KLASMAN 02.02.2023
Perşembe
11:00
HÜRRİYET NİL. BLD. FUTBOL KLB.

-
AHMET PAŞA SPOR

U 17 KLASMAN 02.02.2023
Perşembe
13:00
HÜRRİYET DEMİRCİ SPOR

-
ÇİMEN SPOR

U 17 KLASMAN 02.02.2023
Perşembe
15:00
HÜRRİYET İNANÇ SPOR

-
EMNİYETSPOR

U 17 KLASMAN 02.02.2023
Perşembe
13:00
İNEGÖL ALANYURT ALANYURT GENÇLİK

-
İNEGÖL ANADOLU F.K.

U 17 KLASMAN 02.02.2023
Perşembe
15:00
İNEGÖL ALANYURT İNEGÖL DOĞANSPOR

-
İNG.ORHANİYE SPOR

U 17 KLASMAN 02.02.2023
Perşembe
15:00
KARACABEY KARACABEY G. BİRLİĞİ

-
DEMİRYOLUSPOR

U 17 KLASMAN 02.02.2023
Perşembe
12:00
PANAYIR PANAYIR GÜNEŞ SPOR

-
NİLÜFER BEŞEVLER SPOR

U 17 KLASMAN 02.02.2023
Perşembe
15:00
SOĞANLI ÇİFTEHAVUZLAR SPOR

-
ÜÇEVLER GENÇLİK SPOR

U 17 KLASMAN 02.02.2023
Perşembe
13:00
ŞAHİN BAŞOL AKÇAĞLAYAN SPOR

-
KÖRFEZSPOR

U 17 KLASMAN 02.02.2023
Perşembe
15:00
ŞAHİN BAŞOL AHISKASPOR

-
MUSTAFA GÖNDEN SPOR

U 17 KLASMAN 03.02.2023
Cuma
13:00
ALTINOVA KÜÇÜK BALIKLI BAŞAK

-
AĞAKÖYSPOR

U 17 KLASMAN 03.02.2023
Cuma
15:00
ALTINOVA BURSA 19 MAYIS SPOR

-
ÇEKİRGESPOR

U 17 ELİT 03.02.2023
Cuma
13:00
ATICILAR ELMASBAHÇELERSPOR

-
HAMİTLER SPOR

U 17 ELİT 03.02.2023
Cuma
15:00
ATICILAR ŞÜKRANİYE SPOR

-
H.D.OSMANGAZİSPOR

U 17 1.KÜME 03.02.2023
Cuma
13:00
BAĞLARBAŞI BALKANSPOR

-
ERİKLİ GÜCÜ SPOR

U 17 ELİT 03.02.2023
Cuma
15:00
BAĞLARBAŞI NİLÜFER ALTINŞEHİR SPOR

-
NAMIK KEMAL SPOR

U 17 1.KÜME 03.02.2023
Cuma
13:00
GEMLİK SUNİ ALTINAYAK SPOR

-
ÇAĞLAYAN SPOR

U 17 KLASMAN 03.02.2023
Cuma
15:00
GEMLİK SUNİ ZEYTİNSPOR

-
DUAÇINARI SPOR

U 17 ELİT 03.02.2023
Cuma
13:00
GÜLBAHÇE BARBAROS SPOR

-
ORHANGAZİ FUTBOL KULÜBÜ

U 17 1.KÜME 03.02.2023
Cuma
15:00
GÜLBAHÇE YILDIRIM AYYILDIZSPOR

-
NİLÜFER FSM SPOR

U 17 ELİT 03.02.2023
Cuma
11:00
HÜRRİYET YENİ KARAMAN SPOR

-
EMEK SPOR

U 17 ELİT 03.02.2023
Cuma
13:00
HÜRRİYET HÜRRİYET SPOR

-
BURSA İDMANOCAĞI SPOR

U 17 ELİT 03.02.2023
Cuma
15:00
HÜRRİYET ALTINOKSPOR

-
TÜTÜN SPOR

U 17 KLASMAN 03.02.2023
Cuma
11:00
İNG.KURTULUŞ İNG. KURTULUŞSPOR

-
ILGAR SPOR

U 17 ELİT 03.02.2023
Cuma
13:00
İNG.KURTULUŞ GENÇLER GÜCÜ SPOR

-
DEMİRTAŞSPOR

U 17 ELİT 03.02.2023
Cuma
15:00
İNG.KURTULUŞ KAFKAS SPOR

-
YAVUZ SELİM SPOR

U 17 1.KÜME 03.02.2023
Cuma
15:00
KESTEL TOKİ KARAPINAR SPOR

-
PANAYIRSPOR

U 17 1.KÜME 03.02.2023
Cuma
15:00
MUDANYA BURGAZ SPOR

-
GÖRÜKLE İPEKSPOR

U 17 ELİT 03.02.2023
Cuma
13:00
SOĞANLI ALTINSABANSPOR

-
ORHANGAZİ GENÇLER BİRLİĞİ

U 17 1.KÜME 03.02.2023
Cuma
15:00
SOĞANLI KÜPLÜPINAR YEŞİLDAĞSPOR

-
YAVUZSELİM GENÇLERBİRLİĞİ

U 13 1.KÜME 03.02.2023
Cuma
13:00
ŞAHİN BAŞOL UM SPORTİF SPOR

-
HÜRRİYET SPOR

U 17 1.KÜME 03.02.2023
Cuma
15:00
ŞAHİN BAŞOL MİLLET MH. SPOR

-
NİLÜFER SPOR 1987

U 17 1.KÜME 03.02.2023
Cuma
15:00
VAKIF ALT SAHA VAKIF SPOR

-
M.KEMALPAŞA 2014 SPOR

FUTBOL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U 13 KLASMAN 28.01.2023
Cumartesi
12:30
ALTINOVA BURSA 19 MAYIS SPOR

-
BEYAZIT GENÇLİK

U 13 KLASMAN 28.01.2023
Cumartesi
14:00
ALTINOVA ALTINOVA GENÇLİKSPOR

-
ÇAKIRCA VATANSPOR

U 13 KLASMAN 28.01.2023
Cumartesi
15:30
ALTINOVA KÜPLÜPINAR YEŞİLDAĞSPOR

-
BAHARSPOR

U 13 1.KÜME 28.01.2023
Cumartesi
12:00
ATICILAR ÇAMLICA SPOR

-
YILDIRIM BLD.JİMNASTİK

U 13 1.KÜME 28.01.2023
Cumartesi
13:30
ATICILAR VATAN SPOR

-
NİLÜFER ALTINŞEHİR SPOR

S.AMATÖR 28.01.2023
Cumartesi
15:00
ATICILAR DEMİRTAŞSPOR

-
ORHANGAZİ GENÇLER BİRLİĞİ

U 13 ELİT 28.01.2023
Cumartesi
11:00
DİKKALDIRIM NİLÜFER BEŞEVLER SPOR

-
YENİ KARAMAN SPOR

U 13 1.KÜME 28.01.2023
Cumartesi
12:30
DİKKALDIRIM BURSA GENÇ SARAY GENÇLİK

-
UM SPORTİF SPOR

U 13 ELİT 28.01.2023
Cumartesi
14:00
DİKKALDIRIM HÜDAVENDİGAR KARTALSPOR

-
H.D.OSMANGAZİSPOR

U 13 KLASMAN 28.01.2023
Cumartesi
15:30
DİKKALDIRIM ÇEKİRGESPOR

-
ALTINOKSPOR

U 13 KLASMAN 28.01.2023
Cumartesi
12:30
EMEK BURSA ATAEVLER

-
1922 MÜTAREKE SPOR

U 13 KLASMAN 28.01.2023
Cumartesi
14:00
EMEK MUSTAFA GÖNDEN SPOR

-
NİLÜFER 16 SPOR

U 13 KLASMAN 28.01.2023
Cumartesi
15:30
EMEK İHSANİYESPOR

-
NİLÜFER ERTUĞRULSPOR

U 13 1.KÜME 28.01.2023
Cumartesi
14:00
FİDYEKIZIK E.GAZİ MESKENSPOR

-
ILGAR SPOR

U 13 KLASMAN 28.01.2023
Cumartesi
15:30
FİDYEKIZIK AHISKASPOR

-
YILDIRIM ERİKLİ SPOR

U 13 1.KÜME 28.01.2023
Cumartesi
12:00
GEMLİK SUNİ GEMLİKSPOR

-
BARBAROS SPOR

U 13 KLASMAN 28.01.2023
Cumartesi
13:30
GEMLİK SUNİ 1922 GEMLİK GÜVENSPOR

-
CİHANSPOR

U 16 1.KÜME 28.01.2023
Cumartesi
15:00
GEMLİK SUNİ ALTINAYAK SPOR

-
YOLSPOR

U 13 ELİT 28.01.2023
Cumartesi
12:00
GÜLBAHÇE ZAFERSPOR

-
BURSA YILDIZORDUSPOR

U 13 KLASMAN 28.01.2023
Cumartesi
13:30
GÜLBAHÇE GÜLBAHÇESPOR

-
NAMIK KEMAL SPOR

S.AMATÖR 28.01.2023
Cumartesi
15:00
GÜLBAHÇE FATİHGÜCÜ KS SPOR

-
KELES GENÇLİK

U 13 KLASMAN 28.01.2023
Cumartesi
12:30
GÜRSU KUMLUKALAN SPOR

-
SAMANLI SPOR

U 13 KLASMAN 28.01.2023
Cumartesi
14:00
GÜRSU GÜRSU YENİDOĞAN SPOR

-
AĞAKÖYSPOR

U 13 1.KÜME 28.01.2023
Cumartesi
15:30
GÜRSU GÜRSU 1956 BLD.SPOR

-
DEĞİRMENÖNÜ SPOR

U 13 ELİT 28.01.2023
Cumartesi
12:30
HÜRRİYET BURSA GÜVENSPOR

-
FETHİYE İDMAN YURDU

U 13 KLASMAN 28.01.2023
Cumartesi
14:00
HÜRRİYET BURSA NİLÜFER GENÇLİK

-
BURSA NİLÜFER 2021 SPOR

U 13 KLASMAN 28.01.2023
Cumartesi
15:30
HÜRRİYET AKÇALAR SPOR

-
ÜÇEVLER GENÇLİK SPOR

U 13 KLASMAN 28.01.2023
Cumartesi
10:30
İNEGÖL ALANYURT İNG.ORHANİYE SPOR

-
İNEGÖL MOBİLYA 2018 SPOR

U17 28.01.2023
Cumartesi
12:00
İNEGÖL ALANYURT İNEGÖLSPOR

-
TURGUTLU SPOR

U19 28.01.2023
Cumartesi
14:30
İNEGÖL ALANYURT İNEGÖLSPOR

-
TURGUTLU SPOR

S.AMATÖR 28.01.2023
Cumartesi
13:00
İNEGÖL ORHANİYE BURSA DOĞUGÜCÜ SPOR

-
MERİNOS 1938 SPOR

S.AMATÖR 28.01.2023
Cumartesi
15:00
İNEGÖL ORHANİYE İNG. KURTULUŞSPOR

-
ÇAĞLAYAN SPOR

U 13 ELİT 28.01.2023
Cumartesi
12:00
İNG.KURTULUŞ İNEGÖLSPOR

-
YAVUZSELİM GENÇLERBİRLİĞİ

U 13 1.KÜME 28.01.2023
Cumartesi
13:30
İNG.KURTULUŞ AKHİSARDEMİRSPOR

-
ŞÜKRANİYE SPOR

U 13 ELİT 28.01.2023
Cumartesi
15:00
İNG.KURTULUŞ KAFKAS SPOR

-
GAZİPAŞA SPOR

U 13 ELİT 28.01.2023
Cumartesi
13:00
KESTEL TOKİ KESTEL BELEDİYE SPOR

-
HACIVAT GENÇLER BİRLİĞİ

U 13 KLASMAN 28.01.2023
Cumartesi
15:00
KESTEL TOKİ KARAPINAR SPOR

-
YNŞ.ESNAF DOĞAN

S.AMATÖR 28.01.2023
Cumartesi
15:00
M.K.P İLÇE M.KEMAL PAŞASPOR BELEDİYE

-
BURSA BADEMLİ SPOR

U 13 1.KÜME 28.01.2023
Cumartesi
13:00
M.VAHAP ÇEKİ M.KEMAL PAŞASPOR BELEDİYE

-
ÖZLÜCE GENÇLİK VESPOR

U 13 ELİT 28.01.2023
Cumartesi
15:00
M.VAHAP ÇEKİ M.KEMALPAŞA 2014 SPOR

-
ARABAYATAĞI SPOR

U 13 KLASMAN 28.01.2023
Cumartesi
15:00
MUDANYA BURGAZ SPOR

-
BURSA YEŞİLSPOR

U 13 ELİT 28.01.2023
Cumartesi
12:00
ORHANGAZİ İLÇE ORHANGAZİ GENÇLER BİRLİĞİ

-
BURSA YILDIRIM SPOR

U 13 1.KÜME 28.01.2023
Cumartesi
11:30
ŞAHİN BAŞOL MİLLET MH. SPOR

-
YENİŞEHİR BELEDİYESPOR

U 13 KLASMAN 28.01.2023
Cumartesi
12:00
ŞAHİN BAŞOL DUAÇINARI ÇINARSPOR

-
BURSA KENT SPOR

S.AMATÖR 28.01.2023
Cumartesi
15:30
ŞAHİN BAŞOL YAVUZ SELİM SPOR

-
ÇOTANAK SPOR

U 13 1.KÜME 28.01.2023
Cumartesi
13:30
VAKIF ALT SAHA VAKIF SPOR

-
ORBAY SPOR KULÜBÜ

U 13 ELİT 28.01.2023
Cumartesi
15:00
VAKIF ALT SAHA KAPLIKAYA KÜLTÜR SPOR

-
ALTINSABANSPOR

U19 28.01.2023
Cumartesi
12:00
VAKIF ÜST SAHA BURSA YILDIRIM SPOR

-
BUCASPOR 1928

U19 28.01.2023
Cumartesi
12:00
VAKIFKÖY BURSASPOR

-
YENİ MALATYASPOR

U17 28.01.2023
Cumartesi
15:00
VAKIFKÖY BURSASPOR

-
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.

1.AMATÖR 29.01.2023
Pazar
15:00
ARABAYATAĞI HACİVAT SPOR

-
BURSA 19 MAYIS SPOR

U 13 KLASMAN 29.01.2023
Pazar
12:00
ATICILAR AHMET PAŞA SPOR

-
YAVUZ SELİM SPOR

U 13 ELİT 29.01.2023
Pazar
13:30
ATICILAR BUR. İNG. GENÇ YILDIZLAR

-
Bursaspor

1.AMATÖR 29.01.2023
Pazar
15:00
ATICILAR CİHANSPOR

-
HAMİTLER SPOR

1.AMATÖR 29.01.2023
Pazar
11:00
BAĞLARBAŞI İHSANİYESPOR

-
ÇEKİRGESPOR

1.AMATÖR 29.01.2023
Pazar
13:00
BAĞLARBAŞI İNANÇ SPOR

-
BURSA KARINCALI GÜCÜSPOR

S.AMATÖR 29.01.2023
Pazar
15:00
BAĞLARBAŞI FETHİYE İDMAN YURDU

-
HÜRSPOR

U 13 ELİT 29.01.2023
Pazar
13:00
DEMİRTAŞ TÜTÜN SPOR

-
BAĞLARBAŞISPOR

S.AMATÖR 29.01.2023
Pazar
15:00
DEMİRTAŞ TÜTÜN SPOR

-
ÇAKIRLISPOR

1.AMATÖR 29.01.2023
Pazar
11:00
DİKKALDIRIM ÇAMLICA SPOR

-
ŞİRİNEVLERSPOR

S.AMATÖR 29.01.2023
Pazar
13:00
DİKKALDIRIM BURSA NİLÜFER 2021 SPOR

-
İZNİK SPOR

1.AMATÖR 29.01.2023
Pazar
15:00
DİKKALDIRIM ODUNLUK SPOR

-
ÇIRPAN GÜCÜ SPOR

U 13 KLASMAN 29.01.2023
Pazar
11:30
EMEK BURSA MENSUCAT

-
HAMİTLER SPOR

1.AMATÖR 29.01.2023
Pazar
13:00
EMEK ÇALI SPOR

-
DEMİRCİ SPOR

1.AMATÖR 29.01.2023
Pazar
15:00
EMEK EMEK SPOR

-
ALANYURT GENÇLİK

1.AMATÖR 29.01.2023
Pazar
13:00
FİDYEKIZIK ERİKLİ GÜCÜ SPOR

-
CUMALIKIZIK SPOR

1.AMATÖR 29.01.2023
Pazar
15:00
FİDYEKIZIK DEĞİRMENTEPE SPOR

-
YILDIRIM AYYILDIZSPOR

U 13 ELİT 29.01.2023
Pazar
11:30
GÜLBAHÇE YOLSPOR

-
EMEK SPOR

1.AMATÖR 29.01.2023
Pazar
13:00
GÜLBAHÇE NAMIK KEMAL SPOR

-
1922 GEMLİK GÜVENSPOR

1.AMATÖR 29.01.2023
Pazar
15:00
GÜLBAHÇE BARBAROS SPOR

-
M.KEMALPAŞA 2014 SPOR

1.AMATÖR 29.01.2023
Pazar
13:00
GÜRSU KAZIKLISPOR

-
UMUR SPOR

S.AMATÖR 29.01.2023
Pazar
15:00
GÜRSU GÜRSU YENİDOĞAN SPOR

-
MUDANYA SPOR

1.AMATÖR 29.01.2023
Pazar
14:30
HARMANCIK HARMANCIK SPOR

-
VATAN SPOR

U 13 1.KÜME 29.01.2023
Pazar
11:30
HÜRRİYET HÜRRİYET SPOR

-
BURSA İDMANOCAĞI SPOR

1.AMATÖR 29.01.2023
Pazar
13:00
HÜRRİYET HÜRRİYET SPOR

-
MİMAR SİNAN GENÇLİK

S.AMATÖR 29.01.2023
Pazar
15:00
HÜRRİYET YENİ KARAMAN SPOR

-
İNG.ORHANİYE SPOR

S.AMATÖR 29.01.2023
Pazar
13:00
İNEGÖL ORHANİYE KARADENİZ GÜVEN SPOR

-
MİLLET MH. SPOR

S.AMATÖR 29.01.2023
Pazar
15:00
İNEGÖL ORHANİYE İNG.OSMANİYE SPOR

-
ELMASBAHÇELERSPOR

U 13 KLASMAN 29.01.2023
Pazar
11:00
İNG.KURTULUŞ İNEGÖL DOĞANSPOR

-
İNG.YENİCESPOR

U 13 KLASMAN 29.01.2023
Pazar
13:00
İNG.KURTULUŞ TURGUTALP SPOR

-
İNG. KURTULUŞSPOR

1.AMATÖR 29.01.2023
Pazar
15:00
İNG.KURTULUŞ İNG.DOĞANSPOR

-
DEMİRYOLUSPOR

U 13 1.KÜME 29.01.2023
Pazar
14:00
KARACABEY TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş

-
YILDIRIM AYYILDIZSPOR

U16 29.01.2023
Pazar
12:00
KARACABEY İLÇE TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş

-
BURSA YILDIRIM SPOR

S.AMATÖR 29.01.2023
Pazar
15:00
KESTEL İLÇE KESTEL BELEDİYE SPOR

-
ELBEYLİ ÜZÜM SPOR

1.AMATÖR 29.01.2023
Pazar
13:00
M.VAHAP ÇEKİ YALINTAŞ SPOR

-
BALKANSPOR

S.AMATÖR 29.01.2023
Pazar
15:00
MERİNOS NİLÜFER SPOR 1987

-
YİĞİTLER SPOR

1.AMATÖR 29.01.2023
Pazar
15:00
MUDANYA KUMYAKA SPOR

-
TİRİLYE SPOR

S.AMATÖR 29.01.2023
Pazar
14:00
ORHANELİ ORHANELİ SPOR

-
BAĞLARBAŞISPOR

U 13 KLASMAN 29.01.2023
Pazar
13:00
OVAAKÇA OVAAKÇASPOR

-
FATİHGÜCÜ KS SPOR

1.AMATÖR 29.01.2023
Pazar
15:00
OVAAKÇA OVAAKÇASPOR

-
VAKIF SPOR

1.AMATÖR 29.01.2023
Pazar
13:00
PANAYIR PANAYIR GÜNEŞ SPOR

-
KARACABEY G. BİRLİĞİ

1.AMATÖR 29.01.2023
Pazar
15:00
PANAYIR PANAYIRSPOR

-
NİLÜFER ALTINŞEHİR SPOR

1.AMATÖR 29.01.2023
Pazar
12:00
SOĞANLI ALTINSABANSPOR

-
DEĞİRMENLİ KIZIK SPOR

1.AMATÖR 29.01.2023
Pazar
15:00
SOĞANLI KÜPLÜPINAR YEŞİLDAĞSPOR

-
KUMLUKALAN SPOR

1.AMATÖR 29.01.2023
Pazar
13:00
ŞAHİN BAŞOL YUNUSEMRE SPOR

-
ZEYTİNSPOR

S.AMATÖR 29.01.2023
Pazar
15:00
ŞAHİN BAŞOL DUAÇINARI SPOR

-
İNEGÖL MOBİLYA 2018 SPOR

U15 29.01.2023
Pazar
12:30
VAKIF ÜST SAHA BURSA YILDIRIM SPOR

-
SOMASPOR

U14 29.01.2023
Pazar
14:00
VAKIFKÖY BURSASPOR

-
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ

1.AMATÖR 29.01.2023
Pazar
15:00
YENİCE İSAÖREN SPOR

-
H.D.OSMANGAZİSPOR

U 15 ELİT 30.01.2023
Pazartesi
13:00
ATICILAR ZAFERSPOR

-
BARBAROS SPOR

U 15 1.KÜME 30.01.2023
Pazartesi
15:00
ATICILAR YOLSPOR

-
ILGAR SPOR

U 15 1.KÜME 30.01.2023
Pazartesi
13:00
BAĞLARBAŞI BOSCH SPOR

-
HAMİTLER SPOR

U 15 ELİT 30.01.2023
Pazartesi
15:00
BAĞLARBAŞI BAĞLARBAŞISPOR

-
ORHANGAZİ FUTBOL KULÜBÜ

U 15 ELİT 30.01.2023
Pazartesi
13:00
DİKKALDIRIM BURSA İDMANOCAĞI SPOR

-
M.KEMALPAŞA 2014 SPOR

U 15 1.KÜME 30.01.2023
Pazartesi
15:00
DİKKALDIRIM BURSA GENÇ SARAY GENÇLİK

-
NAMIK KEMAL SPOR

U 15 ELİT 30.01.2023
Pazartesi
13:00
EMEK NİLÜFER SPOR 1987

-
H.D.OSMANGAZİSPOR

U 15 1.KÜME 30.01.2023
Pazartesi
15:00
EMEK BURSA GÜVENSPOR

-
HÜDAVENDİGAR KARTALSPOR

U 15 1.KÜME 30.01.2023
Pazartesi
13:00
FİDYEKIZIK ORTABAĞLAR SPOR

-
ELMASBAHÇELERSPOR

U 15 1.KÜME 30.01.2023
Pazartesi
15:00
FİDYEKIZIK MİMAR SİNAN GENÇLİK

-
NİLÜFER BEŞEVLER SPOR

U 15 1.KÜME 30.01.2023
Pazartesi
15:00
GEMLİK SUNİ ALTINAYAK SPOR

-
İZNİK SPOR

U 15 ELİT 30.01.2023
Pazartesi
11:00
HÜRRİYET NİLÜFER ALTINŞEHİR SPOR

-
GEMLİK BELEDİYE SPOR

U 15 ELİT 30.01.2023
Pazartesi
13:00
HÜRRİYET FETHİYE İDMAN YURDU

-
BURSA YILDIZORDUSPOR

U 15 ELİT 30.01.2023
Pazartesi
15:00
HÜRRİYET YENİ KARAMAN SPOR

-
ORHANGAZİ GENÇLER BİRLİĞİ

U 15 KLASMAN 30.01.2023
Pazartesi
11:00
İNEGÖL ALANYURT ALANYURT GENÇLİK

-
BURSA DOĞUGÜCÜ SPOR

U 15 ELİT 30.01.2023
Pazartesi
13:00
İNEGÖL ALANYURT KAFKAS SPOR

-
E.GAZİ MESKENSPOR

U 15 1.KÜME 30.01.2023
Pazartesi
15:00
İNEGÖL ALANYURT GENÇLER GÜCÜ SPOR

-
GÜRSU 1956 BLD.SPOR

U 15 ELİT 30.01.2023
Pazartesi
15:00
KARACABEY KARACABEY G. BİRLİĞİ

-
EMEK SPOR

U 15 ELİT 30.01.2023
Pazartesi
15:00
KESTEL TOKİ KESTEL BELEDİYE SPOR

-
TÜTÜN SPOR

U 15 1.KÜME 30.01.2023
Pazartesi
15:00
M.VAHAP ÇEKİ M.KEMAL PAŞASPOR BELEDİYE

-
KAPLIKAYA KÜLTÜR SPOR

U 15 ELİT 30.01.2023
Pazartesi
12:00
SOĞANLI ALTINSABANSPOR

-
YENİŞEHİR BELEDİYESPOR

U 15 1.KÜME 30.01.2023
Pazartesi
15:00
SOĞANLI SIRAMEŞELER SPOR

-
AĞAKÖYSPOR

U 15 ELİT 30.01.2023
Pazartesi
11:00
ŞAHİN BAŞOL YAVUZSELİM GENÇLERBİRLİĞİ

-
ARABAYATAĞI SPOR

U 15 1.KÜME 30.01.2023
Pazartesi
13:00
ŞAHİN BAŞOL YAVUZ SELİM SPOR

-
PANAYIRSPOR

U 15 1.KÜME 30.01.2023
Pazartesi
15:00
ŞAHİN BAŞOL MİLLET MH. SPOR

-
ŞÜKRANİYE SPOR

U 15 KLASMAN 31.01.2023
Salı
13:00
ALTINOVA ÇİFTEHAVUZLAR SPOR

-
HACIVAT GENÇLER BİRLİĞİ

U 15 KLASMAN 31.01.2023
Salı
15:00
ALTINOVA KÜÇÜK BALIKLI BAŞAK

-
FİDYE KIZIKSPOR

U 15 KLASMAN 31.01.2023
Salı
13:00
BAĞLARBAŞI BURSA ATAEVLER

-
UM SPORTİF SPOR

U 15 KLASMAN 31.01.2023
Salı
15:00
BAĞLARBAŞI NİLÜFER ERTUĞRULSPOR

-
DEMİRCİ SPOR

U 15 KLASMAN 31.01.2023
Salı
12:00
DEMİRTAŞ İSMETİYE SPOR

-
BURSA 19 MAYIS SPOR

U 15 KLASMAN 31.01.2023
Salı
11:00
DİKKALDIRIM BALKANSPOR

-
ÇALI SPOR

U 15 KLASMAN 31.01.2023
Salı
13:00
DİKKALDIRIM BURSA MENSUCAT

-
ÇAĞLAYAN SPOR

U 15 KLASMAN 31.01.2023
Salı
15:00
DİKKALDIRIM ÇEKİRGESPOR

-
CİHANSPOR

U 15 KLASMAN 31.01.2023
Salı
13:00
EMEK ÖZLÜCE GENÇLİK VESPOR

-
ÜÇEVLER GENÇLİK SPOR

U 15 KLASMAN 31.01.2023
Salı
15:00
EMEK EMNİYETSPOR

-
KUMLUKALAN SPOR

U 15 KLASMAN 31.01.2023
Salı
11:00
FİDYEKIZIK AKÇAĞLAYAN SPOR

-
GEMLİKSPOR

U 15 KLASMAN 31.01.2023
Salı
13:00
FİDYEKIZIK KARTAL SPOR

-
AHMET PAŞA SPOR

U 15 KLASMAN 31.01.2023
Salı
15:00
FİDYEKIZIK AHISKASPOR

-
FATİHGÜCÜ KS SPOR

U 15 KLASMAN 31.01.2023
Salı
13:00
GÜLBAHÇE GÜLBAHÇESPOR

-
AKÇALAR SPOR

U 15 1.KÜME 31.01.2023
Salı
15:00
GÜLBAHÇE ÇAMLICA SPOR

-
HÜRRİYET SPOR

U 15 KLASMAN 31.01.2023
Salı
13:00
GÜRSU GÜRSU SPOR KULÜBÜ

-
ORBAY SPOR KULÜBÜ

U 15 KLASMAN 31.01.2023
Salı
15:00
GÜRSU BURSA İPEKYOLU SPOR

-
MUTLULAR SPOR

U 15 KLASMAN 31.01.2023
Salı
13:00
HÜRRİYET ALTINOKSPOR

-
ÇİMEN SPOR

U 15 KLASMAN 31.01.2023
Salı
15:00
HÜRRİYET İNANÇ SPOR

-
BURSA NİLÜFER GENÇLİK

U 15 KLASMAN 31.01.2023
Salı
15:00
MERİNOS MERİNOS 1938 SPOR

-
AKARSPOR

U 15 KLASMAN 31.01.2023
Salı
15:00
MUDANYA BURGAZ SPOR

-
KÜPLÜPINAR YEŞİLDAĞSPOR

U 15 KLASMAN 31.01.2023
Salı
13:00
PANAYIR BURSA UFUK SPOR

-
SAMANLI SPOR

U 15 KLASMAN 31.01.2023
Salı
15:00
PANAYIR PANAYIR GÜNEŞ SPOR

-
GÖRÜKLE İPEKSPOR

U 15 KLASMAN 31.01.2023
Salı
13:00
ŞAHİN BAŞOL BURSA KENT SPOR

-
İHSANİYESPOR

U 15 KLASMAN 31.01.2023
Salı
15:00
ŞAHİN BAŞOL ŞİRİNEVLERSPOR

-
YILDIRIM AYYILDIZSPOR

U 15 KLASMAN 31.01.2023
Salı
13:00
YENİCE BURSA DOĞUGÜCÜ SPOR

-
TURGUTALP SPOR

U 15 KLASMAN 31.01.2023
Salı
15:00
YENİCE İNG.YENİCESPOR

-
İNEGÖL DOĞANSPOR

U 16 1.KÜME 01.02.2023
Çarşamba
13:00
ATICILAR VATAN SPOR

-
VAKIF SPOR

U 16 1.KÜME 01.02.2023
Çarşamba
15:00
ATICILAR ELMASBAHÇELERSPOR

-
ALTINAYAK SPOR

U 16 1.KÜME 01.02.2023
Çarşamba
15:00
GÜLBAHÇE YOLSPOR

-
HAMİTLER SPOR

U 16 1.KÜME 01.02.2023
Çarşamba
15:00
GÜRSU AĞAKÖYSPOR

-
HÜDAVENDİGAR KARTALSPOR

U 16 1.KÜME 01.02.2023
Çarşamba
15:00
HÜRRİYET BOSCH SPOR

-
GENÇLER GÜCÜ SPOR

U 16 1.KÜME 01.02.2023
Çarşamba
15:00
İNG.KURTULUŞ İNG. KURTULUŞSPOR

-
PANAYIRSPOR

U 16 1.KÜME 01.02.2023
Çarşamba
13:00
ŞAHİN BAŞOL MİLLET MH. SPOR

-
ALTINOVA GENÇLİKSPOR

U 16 1.KÜME 01.02.2023
Çarşamba
15:00
ŞAHİN BAŞOL YAVUZ SELİM SPOR

-
NAMIK KEMAL SPOR

U 17 ELİT 02.02.2023
Perşembe
13:00
BAĞLARBAŞI BAĞLARBAŞISPOR

-
KESTEL BELEDİYE SPOR

U 17 ELİT 02.02.2023
Perşembe
15:00
BAĞLARBAŞI FETHİYE İDMAN YURDU

-
BOSCH SPOR

U 17 KLASMAN 02.02.2023
Perşembe
13:00
FİDYEKIZIK HACIVAT GENÇLER BİRLİĞİ

-
AKPINAR İDMAN YURDU

U 17 KLASMAN 02.02.2023
Perşembe
15:00
FİDYEKIZIK MİMAR SİNAN GENÇLİK

-
ÇALI SPOR

U 17 KLASMAN 02.02.2023
Perşembe
11:00
GÜLBAHÇE İVAZPAŞASPOR

-
HÜDAVENDİGAR KARTALSPOR

U 17 1.KÜME 02.02.2023
Perşembe
13:00
GÜLBAHÇE CİHANSPOR

-
E.GAZİ MESKENSPOR

U 17 1.KÜME 02.02.2023
Perşembe
15:00
GÜLBAHÇE VATAN SPOR

-
YENİŞEHİR BELEDİYESPOR

U 17 KLASMAN 02.02.2023
Perşembe
15:00
GÜRSU GÜRSU SPOR KULÜBÜ

-
YUNUSEMRE SPOR

U 17 KLASMAN 02.02.2023
Perşembe
11:00
HÜRRİYET NİL. BLD. FUTBOL KLB.

-
AHMET PAŞA SPOR

U 17 KLASMAN 02.02.2023
Perşembe
13:00
HÜRRİYET DEMİRCİ SPOR

-
ÇİMEN SPOR

U 17 KLASMAN 02.02.2023
Perşembe
15:00
HÜRRİYET İNANÇ SPOR

-
EMNİYETSPOR

U 17 KLASMAN 02.02.2023
Perşembe
13:00
İNEGÖL ALANYURT ALANYURT GENÇLİK

-
İNEGÖL ANADOLU F.K.

U 17 KLASMAN 02.02.2023
Perşembe
15:00
İNEGÖL ALANYURT İNEGÖL DOĞANSPOR

-
İNG.ORHANİYE SPOR

U 17 KLASMAN 02.02.2023
Perşembe
15:00
KARACABEY KARACABEY G. BİRLİĞİ

-
DEMİRYOLUSPOR

U 17 KLASMAN 02.02.2023
Perşembe
12:00
PANAYIR PANAYIR GÜNEŞ SPOR

-
NİLÜFER BEŞEVLER SPOR

U 17 KLASMAN 02.02.2023
Perşembe
15:00
SOĞANLI ÇİFTEHAVUZLAR SPOR

-
ÜÇEVLER GENÇLİK SPOR

U 17 KLASMAN 02.02.2023
Perşembe
13:00
ŞAHİN BAŞOL AKÇAĞLAYAN SPOR

-
KÖRFEZSPOR

U 17 KLASMAN 02.02.2023
Perşembe
15:00
ŞAHİN BAŞOL AHISKASPOR

-
MUSTAFA GÖNDEN SPOR

U 17 KLASMAN 03.02.2023
Cuma
13:00
ALTINOVA KÜÇÜK BALIKLI BAŞAK

-
AĞAKÖYSPOR

U 17 KLASMAN 03.02.2023
Cuma
15:00
ALTINOVA BURSA 19 MAYIS SPOR

-
ÇEKİRGESPOR

U 17 ELİT 03.02.2023
Cuma
13:00
ATICILAR ELMASBAHÇELERSPOR

-
HAMİTLER SPOR

U 17 ELİT 03.02.2023
Cuma
15:00
ATICILAR ŞÜKRANİYE SPOR

-
H.D.OSMANGAZİSPOR

U 17 1.KÜME 03.02.2023
Cuma
13:00
BAĞLARBAŞI BALKANSPOR

-
ERİKLİ GÜCÜ SPOR

U 17 ELİT 03.02.2023
Cuma
15:00
BAĞLARBAŞI NİLÜFER ALTINŞEHİR SPOR

-
NAMIK KEMAL SPOR

U 17 1.KÜME 03.02.2023
Cuma
13:00
GEMLİK SUNİ ALTINAYAK SPOR

-
ÇAĞLAYAN SPOR

U 17 KLASMAN 03.02.2023
Cuma
15:00
GEMLİK SUNİ ZEYTİNSPOR

-
DUAÇINARI SPOR

U 17 ELİT 03.02.2023
Cuma
13:00
GÜLBAHÇE BARBAROS SPOR

-
ORHANGAZİ FUTBOL KULÜBÜ

U 17 1.KÜME 03.02.2023
Cuma
15:00
GÜLBAHÇE YILDIRIM AYYILDIZSPOR

-
NİLÜFER FSM SPOR

U 17 ELİT 03.02.2023
Cuma
11:00
HÜRRİYET YENİ KARAMAN SPOR

-
EMEK SPOR

U 17 ELİT 03.02.2023
Cuma
13:00
HÜRRİYET HÜRRİYET SPOR

-
BURSA İDMANOCAĞI SPOR

U 17 ELİT 03.02.2023
Cuma
15:00
HÜRRİYET ALTINOKSPOR

-
TÜTÜN SPOR

U 17 KLASMAN 03.02.2023
Cuma
11:00
İNG.KURTULUŞ İNG. KURTULUŞSPOR

-
ILGAR SPOR

U 17 ELİT 03.02.2023
Cuma
13:00
İNG.KURTULUŞ GENÇLER GÜCÜ SPOR

-
DEMİRTAŞSPOR

U 17 ELİT 03.02.2023
Cuma
15:00
İNG.KURTULUŞ KAFKAS SPOR

-
YAVUZ SELİM SPOR

U 17 1.KÜME 03.02.2023
Cuma
15:00
KESTEL TOKİ KARAPINAR SPOR

-
PANAYIRSPOR

U 17 1.KÜME 03.02.2023
Cuma
15:00
MUDANYA BURGAZ SPOR

-
GÖRÜKLE İPEKSPOR

U 17 ELİT 03.02.2023
Cuma
13:00
SOĞANLI ALTINSABANSPOR

-
ORHANGAZİ GENÇLER BİRLİĞİ

U 17 1.KÜME 03.02.2023
Cuma
15:00
SOĞANLI KÜPLÜPINAR YEŞİLDAĞSPOR

-
YAVUZSELİM GENÇLERBİRLİĞİ

U 13 1.KÜME 03.02.2023
Cuma
13:00
ŞAHİN BAŞOL UM SPORTİF SPOR

-
HÜRRİYET SPOR

U 17 1.KÜME 03.02.2023
Cuma
15:00
ŞAHİN BAŞOL MİLLET MH. SPOR

-
NİLÜFER SPOR 1987

U 17 1.KÜME 03.02.2023
Cuma
15:00
VAKIF ALT SAHA VAKIF SPOR

-
M.KEMALPAŞA 2014 SPOR

U 15 1.KÜME LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U 15 1.KÜME 30.01.2023
Pazartesi
15:00
ATICILAR YOLSPOR

- ILGAR SPOR

U 15 1.KÜME 30.01.2023
Pazartesi
13:00
BAĞLARBAŞI BOSCH SPOR

- HAMİTLER SPOR

U 15 1.KÜME 30.01.2023
Pazartesi
15:00
DİKKALDIRIM BURSA GENÇ SARAY GENÇLİK

- NAMIK KEMAL SPOR

U 15 1.KÜME 30.01.2023
Pazartesi
15:00
EMEK BURSA GÜVENSPOR

- HÜDAVENDİGAR KARTALSPOR

U 15 1.KÜME 30.01.2023
Pazartesi
13:00
FİDYEKIZIK ORTABAĞLAR SPOR

- ELMASBAHÇELERSPOR

U 15 1.KÜME 30.01.2023
Pazartesi
15:00
FİDYEKIZIK MİMAR SİNAN GENÇLİK

- NİLÜFER BEŞEVLER SPOR

U 15 1.KÜME 30.01.2023
Pazartesi
15:00
GEMLİK SUNİ ALTINAYAK SPOR

- İZNİK SPOR

U 15 1.KÜME 30.01.2023
Pazartesi
15:00
İNEGÖL ALANYURT GENÇLER GÜCÜ SPOR

- GÜRSU 1956 BLD.SPOR

U 15 1.KÜME 30.01.2023
Pazartesi
15:00
M.VAHAP ÇEKİ M.KEMAL PAŞASPOR BELEDİYE

- KAPLIKAYA KÜLTÜR SPOR

U 15 1.KÜME 30.01.2023
Pazartesi
15:00
SOĞANLI SIRAMEŞELER SPOR

- AĞAKÖYSPOR

U 15 1.KÜME 30.01.2023
Pazartesi
13:00
ŞAHİN BAŞOL YAVUZ SELİM SPOR

- PANAYIRSPOR

U 15 1.KÜME 30.01.2023
Pazartesi
15:00
ŞAHİN BAŞOL MİLLET MH. SPOR

- ŞÜKRANİYE SPOR

U 15 1.KÜME 31.01.2023
Salı
15:00
GÜLBAHÇE ÇAMLICA SPOR

- HÜRRİYET SPOR

U 15 ELİT LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U 15 ELİT 30.01.2023
Pazartesi
13:00
ATICILAR ZAFERSPOR

- BARBAROS SPOR

U 15 ELİT 30.01.2023
Pazartesi
15:00
BAĞLARBAŞI BAĞLARBAŞISPOR

- ORHANGAZİ FUTBOL KULÜBÜ

U 15 ELİT 30.01.2023
Pazartesi
13:00
DİKKALDIRIM BURSA İDMANOCAĞI SPOR

- M.KEMALPAŞA 2014 SPOR

U 15 ELİT 30.01.2023
Pazartesi
13:00
EMEK NİLÜFER SPOR 1987

- H.D.OSMANGAZİSPOR

U 15 ELİT 30.01.2023
Pazartesi
11:00
HÜRRİYET NİLÜFER ALTINŞEHİR SPOR

- GEMLİK BELEDİYE SPOR

U 15 ELİT 30.01.2023
Pazartesi
13:00
HÜRRİYET FETHİYE İDMAN YURDU

- BURSA YILDIZORDUSPOR

U 15 ELİT 30.01.2023
Pazartesi
15:00
HÜRRİYET YENİ KARAMAN SPOR

- ORHANGAZİ GENÇLER BİRLİĞİ

U 15 ELİT 30.01.2023
Pazartesi
13:00
İNEGÖL ALANYURT KAFKAS SPOR

- E.GAZİ MESKENSPOR

U 15 ELİT 30.01.2023
Pazartesi
15:00
KARACABEY KARACABEY G. BİRLİĞİ

- EMEK SPOR

U 15 ELİT 30.01.2023
Pazartesi
15:00
KESTEL TOKİ KESTEL BELEDİYE SPOR

- TÜTÜN SPOR

U 15 ELİT 30.01.2023
Pazartesi
12:00
SOĞANLI ALTINSABANSPOR

- YENİŞEHİR BELEDİYESPOR

U 15 ELİT 30.01.2023
Pazartesi
11:00
ŞAHİN BAŞOL YAVUZSELİM GENÇLERBİRLİĞİ

- ARABAYATAĞI SPOR

U 15 KLASMAN LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U 15 KLASMAN 30.01.2023
Pazartesi
11:00
İNEGÖL ALANYURT ALANYURT GENÇLİK

- BURSA DOĞUGÜCÜ SPOR

U 15 KLASMAN 31.01.2023
Salı
13:00
ALTINOVA ÇİFTEHAVUZLAR SPOR

- HACIVAT GENÇLER BİRLİĞİ

U 15 KLASMAN 31.01.2023
Salı
15:00
ALTINOVA KÜÇÜK BALIKLI BAŞAK

- FİDYE KIZIKSPOR

U 15 KLASMAN 31.01.2023
Salı
13:00
BAĞLARBAŞI BURSA ATAEVLER

- UM SPORTİF SPOR

U 15 KLASMAN 31.01.2023
Salı
15:00
BAĞLARBAŞI NİLÜFER ERTUĞRULSPOR

- DEMİRCİ SPOR

U 15 KLASMAN 31.01.2023
Salı
12:00
DEMİRTAŞ İSMETİYE SPOR

- BURSA 19 MAYIS SPOR

U 15 KLASMAN 31.01.2023
Salı
11:00
DİKKALDIRIM BALKANSPOR

- ÇALI SPOR

U 15 KLASMAN 31.01.2023
Salı
13:00
DİKKALDIRIM BURSA MENSUCAT

- ÇAĞLAYAN SPOR

U 15 KLASMAN 31.01.2023
Salı
15:00
DİKKALDIRIM ÇEKİRGESPOR

- CİHANSPOR

U 15 KLASMAN 31.01.2023
Salı
13:00
EMEK ÖZLÜCE GENÇLİK VESPOR

- ÜÇEVLER GENÇLİK SPOR

U 15 KLASMAN 31.01.2023
Salı
15:00
EMEK EMNİYETSPOR

- KUMLUKALAN SPOR

U 15 KLASMAN 31.01.2023
Salı
11:00
FİDYEKIZIK AKÇAĞLAYAN SPOR

- GEMLİKSPOR

U 15 KLASMAN 31.01.2023
Salı
13:00
FİDYEKIZIK KARTAL SPOR

- AHMET PAŞA SPOR

U 15 KLASMAN 31.01.2023
Salı
15:00
FİDYEKIZIK AHISKASPOR

- FATİHGÜCÜ KS SPOR

U 15 KLASMAN 31.01.2023
Salı
13:00
GÜLBAHÇE GÜLBAHÇESPOR

- AKÇALAR SPOR

U 15 KLASMAN 31.01.2023
Salı
13:00
GÜRSU GÜRSU SPOR KULÜBÜ

- ORBAY SPOR KULÜBÜ

U 15 KLASMAN 31.01.2023
Salı
15:00
GÜRSU BURSA İPEKYOLU SPOR

- MUTLULAR SPOR

U 15 KLASMAN 31.01.2023
Salı
13:00
HÜRRİYET ALTINOKSPOR

- ÇİMEN SPOR

U 15 KLASMAN 31.01.2023
Salı
15:00
HÜRRİYET İNANÇ SPOR

- BURSA NİLÜFER GENÇLİK

U 15 KLASMAN 31.01.2023
Salı
15:00
MERİNOS MERİNOS 1938 SPOR

- AKARSPOR

U 15 KLASMAN 31.01.2023
Salı
15:00
MUDANYA BURGAZ SPOR

- KÜPLÜPINAR YEŞİLDAĞSPOR

U 15 KLASMAN 31.01.2023
Salı
13:00
PANAYIR BURSA UFUK SPOR

- SAMANLI SPOR

U 15 KLASMAN 31.01.2023
Salı
15:00
PANAYIR PANAYIR GÜNEŞ SPOR

- GÖRÜKLE İPEKSPOR

U 15 KLASMAN 31.01.2023
Salı
13:00
ŞAHİN BAŞOL BURSA KENT SPOR

- İHSANİYESPOR

U 15 KLASMAN 31.01.2023
Salı
15:00
ŞAHİN BAŞOL ŞİRİNEVLERSPOR

- YILDIRIM AYYILDIZSPOR

U 15 KLASMAN 31.01.2023
Salı
13:00
YENİCE BURSA DOĞUGÜCÜ SPOR

- TURGUTALP SPOR

U 15 KLASMAN 31.01.2023
Salı
15:00
YENİCE İNG.YENİCESPOR

- İNEGÖL DOĞANSPOR

U 17 1.KÜME LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U 17 1.KÜME 02.02.2023
Perşembe
13:00
GÜLBAHÇE CİHANSPOR

- E.GAZİ MESKENSPOR

U 17 1.KÜME 02.02.2023
Perşembe
15:00
GÜLBAHÇE VATAN SPOR

- YENİŞEHİR BELEDİYESPOR

U 17 1.KÜME 03.02.2023
Cuma
13:00
BAĞLARBAŞI BALKANSPOR

- ERİKLİ GÜCÜ SPOR

U 17 1.KÜME 03.02.2023
Cuma
13:00
GEMLİK SUNİ ALTINAYAK SPOR

- ÇAĞLAYAN SPOR

U 17 1.KÜME 03.02.2023
Cuma
15:00
GÜLBAHÇE YILDIRIM AYYILDIZSPOR

- NİLÜFER FSM SPOR

U 17 1.KÜME 03.02.2023
Cuma
15:00
KESTEL TOKİ KARAPINAR SPOR

- PANAYIRSPOR

U 17 1.KÜME 03.02.2023
Cuma
15:00
MUDANYA BURGAZ SPOR

- GÖRÜKLE İPEKSPOR

U 17 1.KÜME 03.02.2023
Cuma
15:00
SOĞANLI KÜPLÜPINAR YEŞİLDAĞSPOR

- YAVUZSELİM GENÇLERBİRLİĞİ

U 17 1.KÜME 03.02.2023
Cuma
15:00
ŞAHİN BAŞOL MİLLET MH. SPOR

- NİLÜFER SPOR 1987

U 17 1.KÜME 03.02.2023
Cuma
15:00
VAKIF ALT SAHA VAKIF SPOR

- M.KEMALPAŞA 2014 SPOR

U 17 ELİT LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U 17 ELİT 02.02.2023
Perşembe
13:00
BAĞLARBAŞI BAĞLARBAŞISPOR

- KESTEL BELEDİYE SPOR

U 17 ELİT 02.02.2023
Perşembe
15:00
BAĞLARBAŞI FETHİYE İDMAN YURDU

- BOSCH SPOR

U 17 ELİT 03.02.2023
Cuma
13:00
ATICILAR ELMASBAHÇELERSPOR

- HAMİTLER SPOR

U 17 ELİT 03.02.2023
Cuma
15:00
ATICILAR ŞÜKRANİYE SPOR

- H.D.OSMANGAZİSPOR

U 17 ELİT 03.02.2023
Cuma
15:00
BAĞLARBAŞI NİLÜFER ALTINŞEHİR SPOR

- NAMIK KEMAL SPOR

U 17 ELİT 03.02.2023
Cuma
13:00
GÜLBAHÇE BARBAROS SPOR

- ORHANGAZİ FUTBOL KULÜBÜ

U 17 ELİT 03.02.2023
Cuma
11:00
HÜRRİYET YENİ KARAMAN SPOR

- EMEK SPOR

U 17 ELİT 03.02.2023
Cuma
13:00
HÜRRİYET HÜRRİYET SPOR

- BURSA İDMANOCAĞI SPOR

U 17 ELİT 03.02.2023
Cuma
15:00
HÜRRİYET ALTINOKSPOR

- TÜTÜN SPOR

U 17 ELİT 03.02.2023
Cuma
13:00
İNG.KURTULUŞ GENÇLER GÜCÜ SPOR

- DEMİRTAŞSPOR

U 17 ELİT 03.02.2023
Cuma
15:00
İNG.KURTULUŞ KAFKAS SPOR

- YAVUZ SELİM SPOR

U 17 ELİT 03.02.2023
Cuma
13:00
SOĞANLI ALTINSABANSPOR

- ORHANGAZİ GENÇLER BİRLİĞİ

U 17 KLASMAN LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U 17 KLASMAN 02.02.2023
Perşembe
13:00
FİDYEKIZIK HACIVAT GENÇLER BİRLİĞİ

- AKPINAR İDMAN YURDU

U 17 KLASMAN 02.02.2023
Perşembe
15:00
FİDYEKIZIK MİMAR SİNAN GENÇLİK

- ÇALI SPOR

U 17 KLASMAN 02.02.2023
Perşembe
11:00
GÜLBAHÇE İVAZPAŞASPOR

- HÜDAVENDİGAR KARTALSPOR

U 17 KLASMAN 02.02.2023
Perşembe
15:00
GÜRSU GÜRSU SPOR KULÜBÜ

- YUNUSEMRE SPOR

U 17 KLASMAN 02.02.2023
Perşembe
11:00
HÜRRİYET NİL. BLD. FUTBOL KLB.

- AHMET PAŞA SPOR

U 17 KLASMAN 02.02.2023
Perşembe
13:00
HÜRRİYET DEMİRCİ SPOR

- ÇİMEN SPOR

U 17 KLASMAN 02.02.2023
Perşembe
15:00
HÜRRİYET İNANÇ SPOR

- EMNİYETSPOR

U 17 KLASMAN 02.02.2023
Perşembe
13:00
İNEGÖL ALANYURT ALANYURT GENÇLİK

- İNEGÖL ANADOLU F.K.

U 17 KLASMAN 02.02.2023
Perşembe
15:00
İNEGÖL ALANYURT İNEGÖL DOĞANSPOR

- İNG.ORHANİYE SPOR

U 17 KLASMAN 02.02.2023
Perşembe
15:00
KARACABEY KARACABEY G. BİRLİĞİ

- DEMİRYOLUSPOR

U 17 KLASMAN 02.02.2023
Perşembe
12:00
PANAYIR PANAYIR GÜNEŞ SPOR

- NİLÜFER BEŞEVLER SPOR

U 17 KLASMAN 02.02.2023
Perşembe
15:00
SOĞANLI ÇİFTEHAVUZLAR SPOR

- ÜÇEVLER GENÇLİK SPOR

U 17 KLASMAN 02.02.2023
Perşembe
13:00
ŞAHİN BAŞOL AKÇAĞLAYAN SPOR

- KÖRFEZSPOR

U 17 KLASMAN 02.02.2023
Perşembe
15:00
ŞAHİN BAŞOL AHISKASPOR

- MUSTAFA GÖNDEN SPOR

U 17 KLASMAN 03.02.2023
Cuma
13:00
ALTINOVA KÜÇÜK BALIKLI BAŞAK

- AĞAKÖYSPOR

U 17 KLASMAN 03.02.2023
Cuma
15:00
ALTINOVA BURSA 19 MAYIS SPOR

- ÇEKİRGESPOR

U 17 KLASMAN 03.02.2023
Cuma
15:00
GEMLİK SUNİ ZEYTİNSPOR

- DUAÇINARI SPOR

U 17 KLASMAN 03.02.2023
Cuma
11:00
İNG.KURTULUŞ İNG. KURTULUŞSPOR

- ILGAR SPOR

U 13 1.KÜME LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U 13 1.KÜME 28.01.2023
Cumartesi
12:00
ATICILAR ÇAMLICA SPOR

- YILDIRIM BLD.JİMNASTİK

U 13 1.KÜME 28.01.2023
Cumartesi
13:30
ATICILAR VATAN SPOR

- NİLÜFER ALTINŞEHİR SPOR

U 13 1.KÜME 28.01.2023
Cumartesi
12:30
DİKKALDIRIM BURSA GENÇ SARAY GENÇLİK

- UM SPORTİF SPOR

U 13 1.KÜME 28.01.2023
Cumartesi
14:00
FİDYEKIZIK E.GAZİ MESKENSPOR

- ILGAR SPOR

U 13 1.KÜME 28.01.2023
Cumartesi
12:00
GEMLİK SUNİ GEMLİKSPOR

- BARBAROS SPOR

U 13 1.KÜME 28.01.2023
Cumartesi
15:30
GÜRSU GÜRSU 1956 BLD.SPOR

- DEĞİRMENÖNÜ SPOR

U 13 1.KÜME 28.01.2023
Cumartesi
13:30
İNG.KURTULUŞ AKHİSARDEMİRSPOR

- ŞÜKRANİYE SPOR

U 13 1.KÜME 28.01.2023
Cumartesi
13:00
M.VAHAP ÇEKİ M.KEMAL PAŞASPOR BELEDİYE

- ÖZLÜCE GENÇLİK VESPOR

U 13 1.KÜME 28.01.2023
Cumartesi
11:30
ŞAHİN BAŞOL MİLLET MH. SPOR

- YENİŞEHİR BELEDİYESPOR

U 13 1.KÜME 28.01.2023
Cumartesi
13:30
VAKIF ALT SAHA VAKIF SPOR

- ORBAY SPOR KULÜBÜ

U 13 1.KÜME 29.01.2023
Pazar
11:30
HÜRRİYET HÜRRİYET SPOR

- BURSA İDMANOCAĞI SPOR

U 13 1.KÜME 29.01.2023
Pazar
14:00
KARACABEY TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş

- YILDIRIM AYYILDIZSPOR

U 13 1.KÜME 03.02.2023
Cuma
13:00
ŞAHİN BAŞOL UM SPORTİF SPOR

- HÜRRİYET SPOR

U 13 ELİT LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U 13 ELİT 28.01.2023
Cumartesi
11:00
DİKKALDIRIM NİLÜFER BEŞEVLER SPOR

- YENİ KARAMAN SPOR

U 13 ELİT 28.01.2023
Cumartesi
14:00
DİKKALDIRIM HÜDAVENDİGAR KARTALSPOR

- H.D.OSMANGAZİSPOR

U 13 ELİT 28.01.2023
Cumartesi
12:00
GÜLBAHÇE ZAFERSPOR

- BURSA YILDIZORDUSPOR

U 13 ELİT 28.01.2023
Cumartesi
12:30
HÜRRİYET BURSA GÜVENSPOR

- FETHİYE İDMAN YURDU

U 13 ELİT 28.01.2023
Cumartesi
12:00
İNG.KURTULUŞ İNEGÖLSPOR

- YAVUZSELİM GENÇLERBİRLİĞİ

U 13 ELİT 28.01.2023
Cumartesi
15:00
İNG.KURTULUŞ KAFKAS SPOR

- GAZİPAŞA SPOR

U 13 ELİT 28.01.2023
Cumartesi
13:00
KESTEL TOKİ KESTEL BELEDİYE SPOR

- HACIVAT GENÇLER BİRLİĞİ

U 13 ELİT 28.01.2023
Cumartesi
15:00
M.VAHAP ÇEKİ M.KEMALPAŞA 2014 SPOR

- ARABAYATAĞI SPOR

U 13 ELİT 28.01.2023
Cumartesi
12:00
ORHANGAZİ İLÇE ORHANGAZİ GENÇLER BİRLİĞİ

- BURSA YILDIRIM SPOR

U 13 ELİT 28.01.2023
Cumartesi
15:00
VAKIF ALT SAHA KAPLIKAYA KÜLTÜR SPOR

- ALTINSABANSPOR

U 13 ELİT 29.01.2023
Pazar
13:30
ATICILAR BUR. İNG. GENÇ YILDIZLAR

- Bursaspor

U 13 ELİT 29.01.2023
Pazar
13:00
DEMİRTAŞ TÜTÜN SPOR

- BAĞLARBAŞISPOR

U 13 ELİT 29.01.2023
Pazar
11:30
GÜLBAHÇE YOLSPOR

- EMEK SPOR

U 13 KLASMAN LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U 13 KLASMAN 28.01.2023
Cumartesi
12:30
ALTINOVA BURSA 19 MAYIS SPOR

- BEYAZIT GENÇLİK

U 13 KLASMAN 28.01.2023
Cumartesi
14:00
ALTINOVA ALTINOVA GENÇLİKSPOR

- ÇAKIRCA VATANSPOR

U 13 KLASMAN 28.01.2023
Cumartesi
15:30
ALTINOVA KÜPLÜPINAR YEŞİLDAĞSPOR

- BAHARSPOR

U 13 KLASMAN 28.01.2023
Cumartesi
15:30
DİKKALDIRIM ÇEKİRGESPOR

- ALTINOKSPOR

U 13 KLASMAN 28.01.2023
Cumartesi
12:30
EMEK BURSA ATAEVLER

- 1922 MÜTAREKE SPOR

U 13 KLASMAN 28.01.2023
Cumartesi
14:00
EMEK MUSTAFA GÖNDEN SPOR

- NİLÜFER 16 SPOR

U 13 KLASMAN 28.01.2023
Cumartesi
15:30
EMEK İHSANİYESPOR

- NİLÜFER ERTUĞRULSPOR

U 13 KLASMAN 28.01.2023
Cumartesi
15:30
FİDYEKIZIK AHISKASPOR

- YILDIRIM ERİKLİ SPOR

U 13 KLASMAN 28.01.2023
Cumartesi
13:30
GEMLİK SUNİ 1922 GEMLİK GÜVENSPOR

- CİHANSPOR

U 13 KLASMAN 28.01.2023
Cumartesi
13:30
GÜLBAHÇE GÜLBAHÇESPOR

- NAMIK KEMAL SPOR

U 13 KLASMAN 28.01.2023
Cumartesi
12:30
GÜRSU KUMLUKALAN SPOR

- SAMANLI SPOR

U 13 KLASMAN 28.01.2023
Cumartesi
14:00
GÜRSU GÜRSU YENİDOĞAN SPOR

- AĞAKÖYSPOR

U 13 KLASMAN 28.01.2023
Cumartesi
14:00
HÜRRİYET BURSA NİLÜFER GENÇLİK

- BURSA NİLÜFER 2021 SPOR

U 13 KLASMAN 28.01.2023
Cumartesi
15:30
HÜRRİYET AKÇALAR SPOR

- ÜÇEVLER GENÇLİK SPOR

U 13 KLASMAN 28.01.2023
Cumartesi
10:30
İNEGÖL ALANYURT İNG.ORHANİYE SPOR

- İNEGÖL MOBİLYA 2018 SPOR

U 13 KLASMAN 28.01.2023
Cumartesi
15:00
KESTEL TOKİ KARAPINAR SPOR

- YNŞ.ESNAF DOĞAN

U 13 KLASMAN 28.01.2023
Cumartesi
15:00
MUDANYA BURGAZ SPOR

- BURSA YEŞİLSPOR

U 13 KLASMAN 28.01.2023
Cumartesi
12:00
ŞAHİN BAŞOL DUAÇINARI ÇINARSPOR

- BURSA KENT SPOR

U 13 KLASMAN 29.01.2023
Pazar
12:00
ATICILAR AHMET PAŞA SPOR

- YAVUZ SELİM SPOR

U 13 KLASMAN 29.01.2023
Pazar
11:30
EMEK BURSA MENSUCAT

- HAMİTLER SPOR

U 13 KLASMAN 29.01.2023
Pazar
11:00
İNG.KURTULUŞ İNEGÖL DOĞANSPOR

- İNG.YENİCESPOR

U 13 KLASMAN 29.01.2023
Pazar
13:00
İNG.KURTULUŞ TURGUTALP SPOR

- İNG. KURTULUŞSPOR

U 13 KLASMAN 29.01.2023
Pazar
13:00
OVAAKÇA OVAAKÇASPOR

- FATİHGÜCÜ KS SPOR

U 16 1.KÜME LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U 16 1.KÜME 28.01.2023
Cumartesi
15:00
GEMLİK SUNİ ALTINAYAK SPOR

- YOLSPOR

U 16 1.KÜME 01.02.2023
Çarşamba
13:00
ATICILAR VATAN SPOR

- VAKIF SPOR

U 16 1.KÜME 01.02.2023
Çarşamba
15:00
ATICILAR ELMASBAHÇELERSPOR

- ALTINAYAK SPOR

U 16 1.KÜME 01.02.2023
Çarşamba
15:00
GÜLBAHÇE YOLSPOR

- HAMİTLER SPOR

U 16 1.KÜME 01.02.2023
Çarşamba
15:00
GÜRSU AĞAKÖYSPOR

- HÜDAVENDİGAR KARTALSPOR

U 16 1.KÜME 01.02.2023
Çarşamba
15:00
HÜRRİYET BOSCH SPOR

- GENÇLER GÜCÜ SPOR

U 16 1.KÜME 01.02.2023
Çarşamba
15:00
İNG.KURTULUŞ İNG. KURTULUŞSPOR

- PANAYIRSPOR

U 16 1.KÜME 01.02.2023
Çarşamba
13:00
ŞAHİN BAŞOL MİLLET MH. SPOR

- ALTINOVA GENÇLİKSPOR

U 16 1.KÜME 01.02.2023
Çarşamba
15:00
ŞAHİN BAŞOL YAVUZ SELİM SPOR

- NAMIK KEMAL SPOR

S.AMATÖR LİGİ - 17.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
S.AMATÖR 28.01.2023
Cumartesi
15:00
ATICILAR DEMİRTAŞSPOR

- ORHANGAZİ GENÇLER BİRLİĞİ

S.AMATÖR 28.01.2023
Cumartesi
15:00
GÜLBAHÇE FATİHGÜCÜ KS SPOR

- KELES GENÇLİK

S.AMATÖR 28.01.2023
Cumartesi
13:00
İNEGÖL ORHANİYE BURSA DOĞUGÜCÜ SPOR

- MERİNOS 1938 SPOR

S.AMATÖR 28.01.2023
Cumartesi
15:00
İNEGÖL ORHANİYE İNG. KURTULUŞSPOR

- ÇAĞLAYAN SPOR

S.AMATÖR 28.01.2023
Cumartesi
15:00
M.K.P İLÇE M.KEMAL PAŞASPOR BELEDİYE

- BURSA BADEMLİ SPOR

S.AMATÖR 28.01.2023
Cumartesi
15:30
ŞAHİN BAŞOL YAVUZ SELİM SPOR

- ÇOTANAK SPOR

S.AMATÖR 29.01.2023
Pazar
15:00
BAĞLARBAŞI FETHİYE İDMAN YURDU

- HÜRSPOR

S.AMATÖR 29.01.2023
Pazar
15:00
DEMİRTAŞ TÜTÜN SPOR

- ÇAKIRLISPOR

S.AMATÖR 29.01.2023
Pazar
13:00
DİKKALDIRIM BURSA NİLÜFER 2021 SPOR

- İZNİK SPOR

S.AMATÖR 29.01.2023
Pazar
15:00
GÜRSU GÜRSU YENİDOĞAN SPOR

- MUDANYA SPOR

S.AMATÖR 29.01.2023
Pazar
15:00
HÜRRİYET YENİ KARAMAN SPOR

- İNG.ORHANİYE SPOR

S.AMATÖR 29.01.2023
Pazar
13:00
İNEGÖL ORHANİYE KARADENİZ GÜVEN SPOR

- MİLLET MH. SPOR

S.AMATÖR 29.01.2023
Pazar
15:00
İNEGÖL ORHANİYE İNG.OSMANİYE SPOR

- ELMASBAHÇELERSPOR

S.AMATÖR 29.01.2023
Pazar
15:00
KESTEL İLÇE KESTEL BELEDİYE SPOR

- ELBEYLİ ÜZÜM SPOR

S.AMATÖR 29.01.2023
Pazar
15:00
MERİNOS NİLÜFER SPOR 1987

- YİĞİTLER SPOR

S.AMATÖR 29.01.2023
Pazar
14:00
ORHANELİ ORHANELİ SPOR

- BAĞLARBAŞISPOR

S.AMATÖR 29.01.2023
Pazar
15:00
ŞAHİN BAŞOL DUAÇINARI SPOR

- İNEGÖL MOBİLYA 2018 SPOR

1.AMATÖR LİGİ - 22.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
1.AMATÖR 29.01.2023
Pazar
15:00
ARABAYATAĞI HACİVAT SPOR

- BURSA 19 MAYIS SPOR

1.AMATÖR 29.01.2023
Pazar
15:00
ATICILAR CİHANSPOR

- HAMİTLER SPOR

1.AMATÖR 29.01.2023
Pazar
11:00
BAĞLARBAŞI İHSANİYESPOR

- ÇEKİRGESPOR

1.AMATÖR 29.01.2023
Pazar
13:00
BAĞLARBAŞI İNANÇ SPOR

- BURSA KARINCALI GÜCÜSPOR

1.AMATÖR 29.01.2023
Pazar
11:00
DİKKALDIRIM ÇAMLICA SPOR

- ŞİRİNEVLERSPOR

1.AMATÖR 29.01.2023
Pazar
15:00
DİKKALDIRIM ODUNLUK SPOR

- ÇIRPAN GÜCÜ SPOR

1.AMATÖR 29.01.2023
Pazar
13:00
EMEK ÇALI SPOR

- DEMİRCİ SPOR

1.AMATÖR 29.01.2023
Pazar
15:00
EMEK EMEK SPOR

- ALANYURT GENÇLİK

1.AMATÖR 29.01.2023
Pazar
13:00
FİDYEKIZIK ERİKLİ GÜCÜ SPOR

- CUMALIKIZIK SPOR

1.AMATÖR 29.01.2023
Pazar
15:00
FİDYEKIZIK DEĞİRMENTEPE SPOR

- YILDIRIM AYYILDIZSPOR

1.AMATÖR 29.01.2023
Pazar
13:00
GÜLBAHÇE NAMIK KEMAL SPOR

- 1922 GEMLİK GÜVENSPOR

1.AMATÖR 29.01.2023
Pazar
15:00
GÜLBAHÇE BARBAROS SPOR

- M.KEMALPAŞA 2014 SPOR

1.AMATÖR 29.01.2023
Pazar
13:00
GÜRSU KAZIKLISPOR

- UMUR SPOR

1.AMATÖR 29.01.2023
Pazar
14:30
HARMANCIK HARMANCIK SPOR

- VATAN SPOR

1.AMATÖR 29.01.2023
Pazar
13:00
HÜRRİYET HÜRRİYET SPOR

- MİMAR SİNAN GENÇLİK

1.AMATÖR 29.01.2023
Pazar
15:00
İNG.KURTULUŞ İNG.DOĞANSPOR

- DEMİRYOLUSPOR

1.AMATÖR 29.01.2023
Pazar
13:00
M.VAHAP ÇEKİ YALINTAŞ SPOR

- BALKANSPOR

1.AMATÖR 29.01.2023
Pazar
15:00
MUDANYA KUMYAKA SPOR

- TİRİLYE SPOR

1.AMATÖR 29.01.2023
Pazar
15:00
OVAAKÇA OVAAKÇASPOR

- VAKIF SPOR

1.AMATÖR 29.01.2023
Pazar
13:00
PANAYIR PANAYIR GÜNEŞ SPOR

- KARACABEY G. BİRLİĞİ

1.AMATÖR 29.01.2023
Pazar
15:00
PANAYIR PANAYIRSPOR

- NİLÜFER ALTINŞEHİR SPOR

1.AMATÖR 29.01.2023
Pazar
12:00
SOĞANLI ALTINSABANSPOR

- DEĞİRMENLİ KIZIK SPOR

1.AMATÖR 29.01.2023
Pazar
15:00
SOĞANLI KÜPLÜPINAR YEŞİLDAĞSPOR

- KUMLUKALAN SPOR

1.AMATÖR 29.01.2023
Pazar
13:00
ŞAHİN BAŞOL YUNUSEMRE SPOR

- ZEYTİNSPOR

1.AMATÖR 29.01.2023
Pazar
15:00
YENİCE İSAÖREN SPOR

- H.D.OSMANGAZİSPOR

U19 LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U19 28.01.2023
Cumartesi
14:30
İNEGÖL ALANYURT İNEGÖLSPOR

- TURGUTLU SPOR

U19 28.01.2023
Cumartesi
12:00
VAKIF ÜST SAHA BURSA YILDIRIM SPOR

- BUCASPOR 1928

U19 28.01.2023
Cumartesi
12:00
VAKIFKÖY BURSASPOR

- YENİ MALATYASPOR

U17 LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U17 28.01.2023
Cumartesi
12:00
İNEGÖL ALANYURT İNEGÖLSPOR

- TURGUTLU SPOR

U17 28.01.2023
Cumartesi
15:00
VAKIFKÖY BURSASPOR

- GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.

U16 LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U16 29.01.2023
Pazar
12:00
KARACABEY İLÇE TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş

- BURSA YILDIRIM SPOR

U15 LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U15 29.01.2023
Pazar
12:30
VAKIF ÜST SAHA BURSA YILDIRIM SPOR

- SOMASPOR

U14 LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U14 29.01.2023
Pazar
14:00
VAKIFKÖY BURSASPOR

- MANİSA FUTBOL KULÜBÜ